Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenali

Total: 4813
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.900Z

Frikë nga Arsenali

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, thotë se ka frikë nga Arsenali para përballjes së tyre në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve. Ai thekson se një Samir Nasri në formë, ardhja e Marouane Chamakh dhe prania kapitenit Cesc Fabregas do të jenë kërcënime për ekipin e tij. Pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.843Z

Runi: "Do shkeputemi nga Arsenali"

Sulmuesi i Mancesterit, Uejni Runi, eshte i bindur se skuadra e tij do te arrije te shkeputet nga Arsenali gjate periudhes se festave. "Eshte ceshtje ditesh", - tha ai per mediat angleze. "Diferenca jone eshte e vogel dhe ne te ardhmen ne do te jemi siper tyre". Ne ndeshjet e fundit si Mancesteri, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.753Z

Torres:Dua Arsenali të jetë kampion

Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, thotë se ai dëshiron që Arsenali të fitojë titullin e Premier Ligës këtë sezon. Para fillimit të sezonit të gjithë pritnin që Liverpooli të luftojë për kreun e tabelës, por të kuqtë tani janë duke pasur vështirësi të arrijnë edhe te p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.645Z

Arsenali në top 4

Legjenda e rikthyer në Arsenal, Thierry Henry beson se ‘Gunners’ do të përfundojnë në top 4 të Premierligës këtë sezon. Sidoqoftë, ai përmend faktin se ky objektiv nuk do të jetë aspak i lehtë për ekipin londinez, pasi që liga angleze është mjaft konkurruese. “Topçi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.467Z

Arsenali mposht Stoke Cityn

Arsenali ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Stoke Cityt në Emirates me rezultat 3-1, duke filluar ngjitjen e vështirë drejt majës së tabelës. Arsenali e dominoi takimin, ndërsa rezultati u zhbllokua në minutën e 27-t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.882Z

Arsenali e do Touren

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Barcelonës, Yaya Toure ka bërë të ditur menaxheri i futbollistit nga Bregu i Fildishtë. Dimitri Seluk ka thënë se klienti i tij kërkohet me ngulm nga Arsenali që besohet të jetë favorit para Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.378Z

Arsenali fiton në Anfield

Arsenali e ka shënuar fitoren e parë këtë sezon në Premier Ligën dhe atë pikërisht ndaj Liverpoolit në Anfield Road, me rezultat 2-0. Ishte ky një takim mjaft interesant, ku debutoi Nuri Sahin, i cili shfaqi një paraqitje mjaft të mirë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama