Rezultate te kerkimit per termin: +Arsenali

Total: 4813
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.728Z

Mehmedi gjen golin, barazim në Romë, Chelsea po fiton, Arsenali në telashe

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të garës më të madhe evropiane, Ligës së Kampionëve. Në Romë rezultati është 1:1 mes skuadrës nga kryeqyteti italian dhe Barcelonës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",forma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.439Z

Video/ Arsenali fiton, City ngec me Stokun e Shaqirit. Chelsea humb sërish

Stoke City 2-0 Manchester CityGOLAT/ Stoke City 2-0 Manchester City Posted by Gazeta Panorama Online (live updates) on Saturday, December 5, 2015 Manchester City ka humbur në ndeshjen e sotme me Stoke City me rezultatin 0-2. Ka qenë Marko Arnautovic i cili ka prekur dy herë portën e City-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.555Z

Arsenali, ringjallet nge ferri; Interi bën detyrën e shtëpisë

Arsenali përmbysi dizantazhin e dy golave të Barcelonës, në një ndeshje dramatike kundër kampionëve në fuqi e Europës në “Emirates” të Londrës e të mbyllur në barazim 2-2. Pas një dueli tërheqës e loje më stil në fraksionin e një pjesë të parë pa gola, Zlatan Ibrahimoviç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.714Z

Siti i falet Silvës, Arsenali nuk frenon dot miliarderët

Mançester Siti ka pasur një sfidë shumë të vështirë, e dyta pas një serie prej tre përballjesh që nisën me Çelsin dhe përfundojnë me Liverpulin. Arsenali ishte ndeshja e dytë në këtë malore, që skuadra e sheikut Mansur e ka përballuar me sukses. Ka mjaftuar një gol i David Silv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.185Z

Reali shkelqen kunder Milanit Arsenali e kthen ne shetitje

Ne grupin E Bajerni i Munihut regjistroi fitoren e trete ne po aq ndeshje duke mundur rumunet e Kluzhit me rezultatin 3-2 ne Alianc Arena por me te vecanten se Kadu 32 dhe Panin 37 shenuan autogola ne porten e tyre madje dhe goli i trete i Gomezhit 77 erdhi si pasoje e nje ngaterrimi te topit midis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.511Z

Siti nuk ndalet, fiton United, ngecin Arsenali e Liverpooli

Mançester Siti ka marrë fitoren e 15 radhazi dhe të 16-ën në total, në 17 javë të Premier Leagues. Skuadra e Guardiolës triumfoi me rezultatin e thellë 0-4 në transfertën ndaj Swansea-t, ku vendosën dopieta e David Silvës dhe golat e De Bruyne dhe Agueros. Fitore të thellë mori edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.591Z

Milanin e mposht edhe Betis, Arsenali triumfon në Portugali

Pas humbjes në minutat e fundit, në derbin e Madoninnës, Milani dështoi edhe në sfidën e radhës në San Siro, duke u mposhtur nga andaluzianët e Betisit me rezultatin 1-2, në sfidën e vlefshme për grupet e Europa Leagues. Sanabria dhe Lo Celso shënuan për spanjollët, ndërsa Milani rih

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama