Rezultate te kerkimit per termin: +Arsene +Wenger

Total: 1418
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.211Z

Mega-ofertë nga Kina për Arsene Wenger

Arsene Wenger, i cili do të largohet pas 22 vitesh nga Arsenali në fund të sezonit, pritet të shndërrohet trajneri më i paguar në botë. Sipas Mirror, francezi ka marrë një ofertë të pabesueshme nga një klub kinez, që do jetë më e madhe se paga prej 24 milionë stërlinash e Marcelo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.145Z

Arsene Wenger ndryshon mendje

Kur të gjithë tifozët e Arsenalit prisnin largimin e Lukas Podolskit, Arsene Wenger është ai që ndryshon planet dhe mendjen. Trajneri francez ka vendosur që të "blindoi" Lukas Podolskin. Sulmuesi gjerman ishte pranë largimit nga Arsenalit, por q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.184Z

Arsene Wenger sulmon Scholes

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, ka nisur një sulm sensacional në drejtim të veteranit të Manchester United, ikonës Paul Scholes, pak ditë pasi mesfushori mori lëvdata për formën e shfaqur ndaj Newcastle. "Kush nuk do të dëshironte një lojtar të cilësive të Scholes në skuadrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.900Z

City, emri i vetem per stolin, Arsene Wenger

Ne skuadren e Manchester City kane nisur te mendojne te gjithe per periudhen pas largimit te trajnerit Mark Hughes edhe pse sezoni nuk eshte mbyllur ende. Tekniku uellsian do largohet ne muajin qershor pasi te kete permbushur misionin ne krye te “citizens” dhe kjo ka bere qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.844Z

Arsene Wenger, pas 20 vitesh lamtumirë Arsenal

Trajneri francez Arsene Wenger ka deklaruar sot për mediat britanike se mund të mos e rinovojë kontratën e tij me Arsenal në fund të këtij sezoni. Pas 20 vitesh në krye të topçinjve, Wenger pritet të largohet, por vendimin përfundimtar trajneri do ta marrë në pranverën e 2017-ës. Tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.682Z

“Pishmanlia” Arsene Wenger

Arsene Wenger ka pranuar se ka gabuar me shitjen e Cesc Fabregas, dhe iu ka kërkuar tifozëve të Arsenalit, që ta respektojnë në ndeshjen derbi të Londrës, ku skuadra e tij e pret Chelsean. 27 vjeçari ishte larguar nga Emirates Stadium në vitin 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.360Z

Arsene Wenger interesohet per Alexandre Paton

Bosi i klubit brazilian Corinthians Edu ka pranuar se Arsene Wenger e ka pyetur ate per sulmuesin Alexandre Patobr br Raportimet ne Brazil kane pohuar se Wenger eshte admirues i madh i sulmuesit i cili eshte lidhur me nje kalim te Tottenhamit dhe West Hamibr br Une nuk isha aty per tia sugjeruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama