Rezultate te kerkimit per termin: +Arsene +Wenger

Total: 1418
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.823Z

Wenger: Gabova me Bale

Arsene Wenger po i rikujton gabimet e bëra para disa vitesh. Trajneri i Arsenalit është ende pishman se si nuk e ka blerë Gareth Bale në vitin 2007. Trajneri francez tha se e kishte këtë mundësi por hezitoj ta bëjë këtë gjë. "Un&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.093Z

Wenger: Çohu Arsenal!

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, i ka bërë thirrje lojtarëve të tij, që ta shfrytëzojnë orarin e ngjeshur të ndeshjeve në fund të këtij viti, dhe të tregojnë, se kjo skuadër, nuk e ka vendin ku renditet tani në Premierlig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.438Z

Wenger e kërkon Casillasin në Arsenal

Strategu francez i Arsenalit , Arsene Wenger me çdo kusht dëshiron ta përforcojë skuadrën , ku objektivat kryesore i ka përcaktuar në repartin e mbrojtjes. Wenger sipas gazetës sportive spanjolle 'AS' e dëshiron portierin e klubit mbretëror Real Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.995Z

Wenger nuk dorëzohet, do Suarezin

Wenger nuk heq dorë nga merkatoja dhe nga një lojtar që e kërkoi me aq ngulm këtë afat kalimtar. Pas goditjes Mesut Ozil Arsenal shikon tashmë nga merkatoja e janarit. Sipas tabloidit britanik "Daily Mirror", pas tentativave të dështuara të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.849Z

Wenger: Arshavin e admiroj prej kohesh

Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger ndihet optimist per pjesen e dyte te sezonit pasi e forcoi skuadren e tij me nje element te rendesishem, rusin Arshavin. Francezi i stolit te “Topcinjve” po pret me padurim qe te shikoje ne fushe bashke me skuadren e tij lojtarin 27 vjecar qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.867Z

Wenger në bisedime me Chamakh

Arsenali raportohet se është në prag të nënshkrimit të një para-kontrate me sulmuesin e Bordeaux, Marouane Chamakh. London Evening Standard shkruan se Arsenali pritet të sigurojë nënshkrimin e Chamakh me Arsene Wenger që tenton të ristrukturojë ekipin e tij pas eliminimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.097Z

Wenger nuk shpenzon shumë

Nga Express më 24 prill 2011 në ora 12:27 Arsene Wenger ka theksuar se Arsenali nuk ka nevojë të bëjë përforcime të shtrenjta këtë verë. Edhe pse Topçinjtë e vazhduan serinë e tyre pa humbje në Premierligë në 16 ndeshje pas barazimit 3-3 me rivalin londinez Tottenhamin, ata kanë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama