Rezultate te kerkimit per termin: +Arsene +Wenger

Total: 1418
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.900Z

City, emri i vetem per stolin, Arsene Wenger

Ne skuadren e Manchester City kane nisur te mendojne te gjithe per periudhen pas largimit te trajnerit Mark Hughes edhe pse sezoni nuk eshte mbyllur ende. Tekniku uellsian do largohet ne muajin qershor pasi te kete permbushur misionin ne krye te “citizens” dhe kjo ka bere qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.844Z

Arsene Wenger, pas 20 vitesh lamtumirë Arsenal

Trajneri francez Arsene Wenger ka deklaruar sot për mediat britanike se mund të mos e rinovojë kontratën e tij me Arsenal në fund të këtij sezoni. Pas 20 vitesh në krye të topçinjve, Wenger pritet të largohet, por vendimin përfundimtar trajneri do ta marrë në pranverën e 2017-ës. Tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.682Z

“Pishmanlia” Arsene Wenger

Arsene Wenger ka pranuar se ka gabuar me shitjen e Cesc Fabregas, dhe iu ka kërkuar tifozëve të Arsenalit, që ta respektojnë në ndeshjen derbi të Londrës, ku skuadra e tij e pret Chelsean. 27 vjeçari ishte larguar nga Emirates Stadium në vitin 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.360Z

Arsene Wenger interesohet per Alexandre Paton

Bosi i klubit brazilian Corinthians Edu ka pranuar se Arsene Wenger e ka pyetur ate per sulmuesin Alexandre Patobr br Raportimet ne Brazil kane pohuar se Wenger eshte admirues i madh i sulmuesit i cili eshte lidhur me nje kalim te Tottenhamit dhe West Hamibr br Une nuk isha aty per tia sugjeruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.657Z

Arsene Wenger kritikon arbitrin

Arsene Wenger ka deklaruar se zyrtarët e UEFA-së me të cilët ai ka folur po ashtu ishin "tronditur" nga kartoni i kuq i sulmuesit të Arsenalit, Robin van Persie, të marrë në ndeshjen e mbrëmshme kundër Barcelonës. “Si mund ta vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.019Z

Flet Arsene Wenger, ka plotë akuza

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka kritikuar gjyqtarin e ndeshjes, Mike Dean, pas humbjes së skuadrës së tij nga Chelsea. Chelsea në Stamford Bridge e mposhti Arsenalin 2:0, ndërsa trajneri Wenger pas ndeshjes, pati kritika të ashpra ndaj gjyqtarit. AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Tifozet e Real Madrid kerkojne Arsene Wenger

Real Madrid ka humbur mundesine per te marre trajnerin Jose Mourinhi por jo rastin per te shenjestruar me me shume vemendje nje tjeter emer te madh, Arsene Wenger. Edhe pse presidenca e Arsenalit ka rikonfirmuar teknikun ne krye te stolit, klubi spanjoll nuk heq dore nga ideja per te mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama