Rezultate te kerkimit per termin: +Arsene +Wenger

Total: 1418
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.682Z

“Pishmanlia” Arsene Wenger

Arsene Wenger ka pranuar se ka gabuar me shitjen e Cesc Fabregas, dhe iu ka kërkuar tifozëve të Arsenalit, që ta respektojnë në ndeshjen derbi të Londrës, ku skuadra e tij e pret Chelsean. 27 vjeçari ishte larguar nga Emirates Stadium në vitin 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.360Z

Arsene Wenger interesohet per Alexandre Paton

Bosi i klubit brazilian Corinthians Edu ka pranuar se Arsene Wenger e ka pyetur ate per sulmuesin Alexandre Patobr br Raportimet ne Brazil kane pohuar se Wenger eshte admirues i madh i sulmuesit i cili eshte lidhur me nje kalim te Tottenhamit dhe West Hamibr br Une nuk isha aty per tia sugjeruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.657Z

Arsene Wenger kritikon arbitrin

Arsene Wenger ka deklaruar se zyrtarët e UEFA-së me të cilët ai ka folur po ashtu ishin "tronditur" nga kartoni i kuq i sulmuesit të Arsenalit, Robin van Persie, të marrë në ndeshjen e mbrëmshme kundër Barcelonës. “Si mund ta vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.019Z

Flet Arsene Wenger, ka plotë akuza

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka kritikuar gjyqtarin e ndeshjes, Mike Dean, pas humbjes së skuadrës së tij nga Chelsea. Chelsea në Stamford Bridge e mposhti Arsenalin 2:0, ndërsa trajneri Wenger pas ndeshjes, pati kritika të ashpra ndaj gjyqtarit. AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Tifozet e Real Madrid kerkojne Arsene Wenger

Real Madrid ka humbur mundesine per te marre trajnerin Jose Mourinhi por jo rastin per te shenjestruar me me shume vemendje nje tjeter emer te madh, Arsene Wenger. Edhe pse presidenca e Arsenalit ka rikonfirmuar teknikun ne krye te stolit, klubi spanjoll nuk heq dore nga ideja per te mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.343Z

Arsene Wenger Viti 2015 pozitiv per Arsenalin

Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger beson qe Topcinjte mund te shikojne prapa kete vit me kenaqesibr br Arsenali ka siguruar me shume pike ne Premiere Lige se cdo skuader tjeter gjate kalendarit te ketij viti dhe ne Diten e Boksit do perballet me Southamptonit me qellimin per te siguruar serish fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.752Z

Arsene Wenger si Mrs Bean, e humb rrugën

Ndeshja e rivalëve lokal mes Fulham dhe Arsenal solli një moment qesharak kur Arsene Wenger ishte vonuar për tu rikthyer në pjesën e dytë të ndeshjes duke vrapuar në fushë. Wenger dukej sikur kishte humbur rrugën duke mos e ditur ka të i'a mbaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama