Rezultate te kerkimit per termin: +Arsene +Wenger

Total: 1418
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.019Z

Flet Arsene Wenger, ka plotë akuza

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka kritikuar gjyqtarin e ndeshjes, Mike Dean, pas humbjes së skuadrës së tij nga Chelsea. Chelsea në Stamford Bridge e mposhti Arsenalin 2:0, ndërsa trajneri Wenger pas ndeshjes, pati kritika të ashpra ndaj gjyqtarit. AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Tifozet e Real Madrid kerkojne Arsene Wenger

Real Madrid ka humbur mundesine per te marre trajnerin Jose Mourinhi por jo rastin per te shenjestruar me me shume vemendje nje tjeter emer te madh, Arsene Wenger. Edhe pse presidenca e Arsenalit ka rikonfirmuar teknikun ne krye te stolit, klubi spanjoll nuk heq dore nga ideja per te mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.343Z

Arsene Wenger Viti 2015 pozitiv per Arsenalin

Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger beson qe Topcinjte mund te shikojne prapa kete vit me kenaqesibr br Arsenali ka siguruar me shume pike ne Premiere Lige se cdo skuader tjeter gjate kalendarit te ketij viti dhe ne Diten e Boksit do perballet me Southamptonit me qellimin per te siguruar serish fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.752Z

Arsene Wenger si Mrs Bean, e humb rrugën

Ndeshja e rivalëve lokal mes Fulham dhe Arsenal solli një moment qesharak kur Arsene Wenger ishte vonuar për tu rikthyer në pjesën e dytë të ndeshjes duke vrapuar në fushë. Wenger dukej sikur kishte humbur rrugën duke mos e ditur ka të i'a mbaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.794Z

Arsene Wenger lavdëron ekipin e tij

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është i kënaqur me fitoren e ekipit të tij në Veledrome ndaj skuadrës së Marseilles. Wenger e lavdëroi edhe talentin, Aaron Ramsey, nga i cili thotë se nuk e ka pritur këtë që e ka treguar. ”M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.814Z

Arsene Wenger: Unë mbret i FA Cup!!

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është paraqitur sot në konferencë për shtyp para ndeshjes në Ligën e Kampionëve me Bayern Munchen. Wenger u paraqit i frustruar por edhe krenar me skuadrën e tij. Në pyetjet e gazetarëve ai reagonte duke l&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.025Z

Arsene Wenger i "bjen" La Masias

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger e ka vërejtur se ku është cilësia. Trajneri francez është duke i kërkuar tre lojtarë nga Akademia më e fuqishme në botë për krijimin e talentëve të futbollit, ajo e Barcelonës "La Masi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama