Rezultate te kerkimit per termin: +Asambles

Total: 2715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.370Z

Rama takon anëtarët e rinj të Asamblesë: Të organizohemi për fitore

TIRANË- Kryesocialisti Edi Rama është takuar sot në hotel “Sheraton” me anëtarët e rinj të Asamblesë së Partisë Socialiste. Burime brenda mbledhjes deklarojnë se kryesocialisti Rama ka kërkuar angazhimin e secilit prej tyre, p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.878Z

Një delegacion i lartë i Asamblesë Parlamentare të NATO-s viziton Kosovën

Një delegacion i lartë i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, nënkomisioni për mbrojtjen transatlantike dhe bashkëpunimi në fushën e sigurisë, do të vizitojë Serbinë dhe Kosovën nga data 23 deri më 26 qershor. Ata së pari a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.753Z

Leskaj, pjesë e Byrosë së AsamblesëParlamentare të Këshillit të Europës

TIRANE - Valentina Leskaj, Kryetare e Delegacionit Shqiptar në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës është zgjedhur sot në Byronë e Grupit Socialist në Parlamentin e Këshillit të Evropës.Sot në Asamblenë Parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.710Z

Jahjaga priti delegacionin e Asamblesë Parlamentare të NATO-s

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti një delegacion të parlamentarëve të NATO-s, të cilët po qëndrojnë në vizitë në vendin tonë për t’u njohur për së afërmi me aspektet politike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.766Z

Kosova anëtare e Asamblesë Parlamentare të Bashkëpunimit të Europës Juglindore (SEECP)

Në Tiranë është mbajtur takimi i Asamblesë Parlamentare të Bashkëpunimit të Europës Juglindore(SEECP). Parlamenti i Kosovës është përfaqësuar nga deputetët Blerta Deliu - Kodra dhe Armend Zemaj. Takimi në Tiranë &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.993Z

Delegacioni i Kuvendit të Kosovës merr pjesë në Sesionin Vjetor të 61-të Asamblesë Parlamentare të NATO-së

Delegacioni i Kuvendit të Republikës së Kosovës i përbërë nga nënkryetarët e Kuvendit: Xhavit Haliti dhe Slobodan Petroviq po merr pjesë në Sesionin Vjetor të 61-të të Asamblesë Parlamentare të NATO-së në Stava

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.690Z

Berisha takon Kreun e Asamblesë se Madhe Kombëtare të Turqisë

ANKARA-Në kuadër të takimeve në Ankara, sot Kryeministri Berisha u takua dhe me Kryetarin e Asamblesë se Madhe Kombëtare të Turqisë Cemil Çiçek. Sic bën të ditur zyra për shtyp e kryeministrit Berisha, Çiçek, pasi i s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama