Rezultate te kerkimit per termin: +Asambles

Total: 2715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.202Z

Aktakuzë ndaj Kryesuesit të Asamblesë Komunale të Vitisë

Kryesuesi i asamblesë komunale të Vitisë, Naim Pira, dyshohet se u ka dhënë mëditje asamblistëve pa marrë pjesë në seanca. Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj Kryesuesit të Asamblesë komunale në Viti, Naim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.687Z

Meta merr pjesë në punimet e Sesionit të VII të Asamblesë Parlamentare të Mesdheut në Marseille

TIRANË-Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta merr pjesë në punimet e Sesionit të VII të Asamblesë Parlamentare të Mesdheut në Marseille, Francë. Me ftesë të Kryetarëve të dy Dhomave të Parlamentit të Francës, Presidentit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.651Z

Kosova, në agjendën e Asamblesë Parlamentare për sesionin dimëror

Kriza me emigrantë dhe refugjatë në Evropë, si dhe terrorizmi ndërkombëtar do të jenë ndër temat kryesore të diskutimeve në sesionin dimëror të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës. Por, sipas Kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.924Z

Samiti i 69-të i asamblesë së OKBPresidenti Nishani niset drejt SHBA

TIRANË - Presidenti Nishani është nisur sot drejt SHBA-ve ku do të marrë pjesë në Sesionin e 69-të Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara i ftuar nga Sekretari i Përgjithshëm i OKB, Ban Ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.617Z

Berisha ne sesionin e 66-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB

TIRANË -Kryeministri Berisha mori pjesë në hapjen e debatit të përgjithshëm të sesionit të 66-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, në Nju Jork, bëri të ditur sot zyra e shtypit e Kryeministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.242Z

Dhoma e Tregëtisë, zgjedhje pёr anëtarё tё Asamblesё

Dhoma e Tregёtisё dhe Industrisё sё Tiranёs po mban zgjedhjet e saj pёr anëtarё tё Asamblesё. Nё garё pёr 69 vende janё 81 kandidatё, tё cilёt do tё zgjidhen nga 809 antarёt tё Dho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.370Z

Rama takon anëtarët e rinj të Asamblesë: Të organizohemi për fitore

TIRANË- Kryesocialisti Edi Rama është takuar sot në hotel “Sheraton” me anëtarët e rinj të Asamblesë së Partisë Socialiste. Burime brenda mbledhjes deklarojnë se kryesocialisti Rama ka kërkuar angazhimin e secilit prej tyre, p&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama