Rezultate te kerkimit per termin: +Asambles

Total: 2715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.651Z

Kosova, në agjendën e Asamblesë Parlamentare për sesionin dimëror

Kriza me emigrantë dhe refugjatë në Evropë, si dhe terrorizmi ndërkombëtar do të jenë ndër temat kryesore të diskutimeve në sesionin dimëror të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës. Por, sipas Kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.924Z

Samiti i 69-të i asamblesë së OKBPresidenti Nishani niset drejt SHBA

TIRANË - Presidenti Nishani është nisur sot drejt SHBA-ve ku do të marrë pjesë në Sesionin e 69-të Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara i ftuar nga Sekretari i Përgjithshëm i OKB, Ban Ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.617Z

Berisha ne sesionin e 66-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB

TIRANË -Kryeministri Berisha mori pjesë në hapjen e debatit të përgjithshëm të sesionit të 66-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, në Nju Jork, bëri të ditur sot zyra e shtypit e Kryeministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.242Z

Dhoma e Tregëtisë, zgjedhje pёr anëtarё tё Asamblesё

Dhoma e Tregёtisё dhe Industrisё sё Tiranёs po mban zgjedhjet e saj pёr anëtarё tё Asamblesё. Nё garё pёr 69 vende janё 81 kandidatё, tё cilёt do tё zgjidhen nga 809 antarёt tё Dho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.370Z

Rama takon anëtarët e rinj të Asamblesë: Të organizohemi për fitore

TIRANË- Kryesocialisti Edi Rama është takuar sot në hotel “Sheraton” me anëtarët e rinj të Asamblesë së Partisë Socialiste. Burime brenda mbledhjes deklarojnë se kryesocialisti Rama ka kërkuar angazhimin e secilit prej tyre, p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.878Z

Një delegacion i lartë i Asamblesë Parlamentare të NATO-s viziton Kosovën

Një delegacion i lartë i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, nënkomisioni për mbrojtjen transatlantike dhe bashkëpunimi në fushën e sigurisë, do të vizitojë Serbinë dhe Kosovën nga data 23 deri më 26 qershor. Ata së pari a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.753Z

Leskaj, pjesë e Byrosë së AsamblesëParlamentare të Këshillit të Europës

TIRANE - Valentina Leskaj, Kryetare e Delegacionit Shqiptar në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës është zgjedhur sot në Byronë e Grupit Socialist në Parlamentin e Këshillit të Evropës.Sot në Asamblenë Parlame

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama