Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.230Z

Siguria ne Bengazi e pamjaftueshme

Siguria në konsullatën amerikane në Bengazi të  Libise ishte  "tmerrësisht e pamjaftueshme” kur një sulm mori jetën e ambasadorit amerikan  dhe tre personave te tjerë. Kështu citohet ne raportin zyrtar bere publik se fundmi. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.237Z

Ambasadorja gjermane, Holtkemper: Shqipëria merr statusin nëse miratohen tre ligjet

20-12-2012 / Gazeta 55 Diplomatja gjermane në Tiranë, Ambasadorja gjermane nuk përmend në asnjë moment zgjedhjet e 23 qershoritShqipëria do të marrë statusin e vendit kandidat nëse miratohen 3 ligjet e kërkuara nga BE. Ambasadorja gjermane, Hol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.558Z

Reagon Kroos: Kush tha që kam nënshkruar me Realin

Pas shumë shkrimeve që qarkulluan në mediat e ndryshme botërore se anëtari i Bayern Munchen, Toni Kroos, ka arritur një marrëveshje me Real Madridin, është vetë mesfushori që reagon nga Brazili. Toni Kroos gjendet me kombëtaren e Gjermanis&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.259Z

Hetim katapultimit të kuotave tëbutikut në TEG, Fiona ia dhuroi shoqes

TIRANE - Një kontratë noteriale e nënshkruar në muajin dhjetor të 2013, tregon katapultimin e dyshimtë të aksioneve të kompanisë “Ginger Sh.p.k”,nga Fiona Fullani, vajza e guvernatorit Ardian Fullani, te shoqja e saj Greta Lalaj. Zotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.640Z

Isufi: S'ka ndërhyrje nga ambasadat për krijimin e qeverisë

Përkitazi me lajmin se zyrtarët gjermanë kanë kërkuar nga LDK dhe AAK që Lëvizja Vetëvendosje të mos jetë pjesë e Qeverisë, për Telegrafin u prononcuan Erzen Vraniqi dhe Ahmet Isufi. “Nga mediat dëgjova për kët&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.330Z

Ali Ahmeti rizgjidhet kryetar i BDI-së

Kongresi III i BDI-së me votim te hapur dhe pa asnjë vote kundër, rizgjodhi sot Ali Ahmetin për kryetar të kësaj partie. Ai do ta drejtojë Bashkimin Demokratik për Integrim edhe në katër vjetët e ardhshme. Siç raporton “Zhurnali&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.610Z

SHBA paralajmëron Moskën kundër vendosjes së trupave ruse në Ukrainë

SHBA nuk do të pranojë asnjë ndërhyrje të trupave ruse në lindje të Ukrainës, theksoi sot Shtëpia e Bardhë. “Ne do të mbikëqyrim situatën nga afër. Nuk do të pranojmë, nën asnjë justifikim, vendosjen e fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama