Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.492Z

Gaxherri: LDK-ja asnjëherë s’ka pasur asnjë lloj dashurie për PDK-në

Deputetja nga radhët e LDK-së, Besa Gaxherri ka theksuar se procesi i krijimit të institucioneve të vendit ka qenë një proces i vështirë dhe i komplikuar. Ajo ka thënë se ky proces ka qenë një rrugë e vështirë dhe e pa pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.395Z

Rreth 119 avokatë, asnjë nuk pranon "Dajtin"

TIRANE-Gjykata e Krimeve të Rënda e cilëson ngërçin e krijuar në gjyqin e Dritan Dajtit, si një situatë të jashtëzakonshme dhe kërkon ndihmën e Dhomës Kombëtare të Avokatisë, për t'i dhënë zgjidhje &cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.740Z

Usain Bolt: Nuk jam dopuar asnjëherë

Pas zbulimit me doping të Tajson Gej dhe Asafa Pauell, bota e atletikës është futur në panik. Për të qetësuar dashamirësit e këtij sporti, Usain Bolt siguroi se është i “pastër” dhe se nuk ka përdorur asnjëher&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.469Z

VIP-a që nuk kanë asnjë talent

 Në botën e madhe të show-bizit ka plotë personazhe të cilat kanë arritur aty ku janë falë aftësive të tyre vokale, aktruese apo talenteve të veçanta. Krahas tyre, ka edhe nga ata, të cilët nuk kanë bërë asnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.333Z

Rama: Arka e shtetit bosh, qeveria asnjë ndihmë Veriut

TIRANË-Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka akuzuar sot qeverinë se nuk përballon dot emergjencat në vend. Pak minuta pasi në mesditë kryeministri Sali Berisha nga Kukësi shpalli gjendje emergjence për gjithë Qarkun e Kukësit për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.680Z

Asnjë investim, 'harrohet' pika turistike e Byshekut

Pika turistike e Byshekut në komunën Shushicë prej vitesh është lënë në harresë të plotë. Megjithëse ndodhet shumë pranë qytetit të Elbasanit (rreth 16 km larg), mungesa e investimeve për 20 vite me radhë ka bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.025Z

Shumë gola, por asnjë fitues

Derbi i kësaj jave në Premierligë i zhvilluar në mes të Arsenalit dhe Manchester Cityt ka sjellur shumë gola, por që nuk dha asnjë fitues, duke përfunduar 2 me 2. Ndeshja ishte tejet interesante me rikthime në rezultat. Aguero në minutën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama