Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Total: 366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Kunati i Bashs: Nuk kam lidhje me Fazlli

Ka reaguar sot, kunati i ministrit t Jashtm Basha. Erion Isufaj i prfolur n media, si i lidhur me biznesmenin serb Fazlli, me an t nj deklarate ka sqaruar publikun se nuk ka ushtruar asnj aktivitet ekonomik t prbashkt me Fazlli, dhe se nuk kishte qen asnjher partner ose ortak me t. Kam qen i pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Fazlli pohon miqsin me Berishn

Biznesmeni boshnjak, Damir Fazlli ka pranuar se ka nj miqsi t ngusht me kryeministrin Sali Berisha, por q kjo sipas tij nuk ka ndikuar aspak n lehtsimet pr bizneset q ka hapur n Shqipri. N nj intervist pr TCH, ai ka pohuar se Nuk me duhet te jem mik me zotin Berisha per te patur avantazhe ne biznes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.394Z

Vendimi për liçencat, studentët protestë para ministrisë së Arsimit

Nje grup studentesh, te sapodiplomuar ne mjekesi, stomatologji, infermieri e mami, kane protestuar perpara ministrise se Arsimit per procedurat e licensimit. Sipas tyre testimi qe ata duhet te kryejne eshte jo i drejte, nderkohe qe strukturat e shtetit nuk ju sigurojne nje vit praktike nje kusht ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Studentët protestojnë për kushtin e marrjes së licencave

Vendimi Nj grup studentsh, t sapodiplomuar pr Mjeksi, Stomatologji, Infermieri e Mami, kan protestuar prpara Ministris s Arsimit pr procedurat e liensimit. Sipas tyre, testimi q ata duhet t kryejn sht i padrejt, ndrkoh q strukturat e shtetit nuk ju sigurojn as nj vit praktik, nj nga kushtet pr t ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.271Z

Besa Shkumbini, Teuta Vllaznia ndeshjet e Kupës së Shqipërisë

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan takimet e para gjysmfinale t Kups s Shqipris. Ky sht trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi t cilit luan n Europa League. Nga kto skuadra vetm Shkumbini nuk e ka fituar asnjher Kupn e Shqipris. Finalja e 58-t e Kups do t luhet m 9 maj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.865Z

Netanjahu anulon pjesëmarrjen në samitin për sigurinë bërthamore

Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu nuk do t marr pjes n samitin e Uashingtonit mbi sigurin brthamore pas planeve t Egjiptit dhe Turqis pr t ngritur n diskutim armatimin brthamor t Tel Avivit. Tel Avivi asnjher nuk ka pohuar dhe as mohuar q zotron arm brthamore, por besohet se ata kan t paktn 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

IPKO feston 10-vjetorin

Kompania IPKO, bashk me mijra qytetar t Kosovs, sot e kan nj fest t prbashkt. Ata po e festojn dhjetvjetorin e kompanis telekomunikuese IPKO. Ftess s kompanis IPKO pr t festuar i jan bashkngjitur mijra qytetar, t cilt kan po argtohen si asnjher m par. Festa ende nuk ka mbaruar, ndrsa zyrtart e ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama