Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Total: 366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.896Z

Islami : Votimi elektronik shmang shumë nga parregullsitë aktuale

Prof. dr. Kastriot Islami shprehet në një intervistë për standard pro idesë së hedhur nga Kryeministri Deputeti socialist, Kastriot Islami, shprehet pro votimit elektronik. N nj intervist pr “standard” ai sqaron se kjo mnyr sht trsisht e mundur dhe do t zgjidh s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Shqiptart krkojn prgjigje

Gazeta prestigjioze New York Times i sht kthyer srish tagjedis s Grdecit n vendin ton, ksaj radhe me nj reportazh. Gazetari i NYT thekson se sht vshtir t cilsohet Grdeci si nj aksident. Grdeci prbn nj prov korrupsioni si asnjher m par. Pr Grdecin jan arrestuar vetm tre persona, ndrsa familjart e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.783Z

Si të shpëtosh nga rrufeja kur ske rrufepritës

Profecit popullore asnjher nuk jan pa vend, sidomos kur bhet fjal pr fenomene natyrore. Ktij 48-vjeari nga Berati rrufeja i shkrumboi shtpin, por ai shptoi, fal vendit ku ndodhej n momentin e shkarkess elektrike. Si rrfen vet 48-vjeari, pas rnies s rrufes dhe flakve q u prhapn gjithandej, ai doli i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Kuvend, Brokaj: N 17 vjet nuk arritm asgj; dorzoj mandatin

Cudirat n Kuvendin e Shqipris nuk kan rreshtuar asnjher s ndodhuri, por kjo e dits s sotme ishte si jnj rruf n qiell t hapur pr antart e rinj dhe t vjetr t legjislativit shqiptar. Deputeti i LSI-s, Sabit Brokaj, mbajti sot fjaln e tij t fundit si parlamentar. Gjat 60 minutshit diskutim t lir, Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.283Z

Sot në Supersport Juventus Roma

Juventus – Roma shfaqet si ndeshja m e rndsishme e dits s sotme n kampionatet Europiane, q do t transmetohet direkt n Supersport n ora 20:45. Takimin q do t luhet n Torino vlen shum pasi luhet nj vend pr n Champions League. Juventusi ka nj ecuri t keqe n kampionat, vetm 1 fitore t pes takime,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Kupa Shqipërisë hidhet shorti për çerekfinalet

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan ndeshjet gjysmfinale t Kups s Shqipris. Shorti u hodh n nj ceremonie t veant q organizoi Federata Shqiptare e Futbollit. Trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi, t cilit luan n Europa League do t zhvilloj sfidat e para m 24 mars dhe ato t k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.936Z

BE: Liberalizimi i vizave do të ndodhë shumë shpejt Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','

Situata politike nuk mund t jet penges pr heqjen e vizave dhe Europa do t liberalizoj shum shpejt vizat pr qytetart shqiptar. I pyetur nga TV Klan, Komisioneri pr Zgjerimin e BE, tha sot n Samitin e Sarajevs, se Komisioni e ka dhn rekomandimin pozitiv pr heqjen e vizave dhe ne nuk kemi ndryshuar rre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama