Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Total: 366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.394Z

Vendimi për liçencat, studentët protestë para ministrisë së Arsimit

Nje grup studentesh, te sapodiplomuar ne mjekesi, stomatologji, infermieri e mami, kane protestuar perpara ministrise se Arsimit per procedurat e licensimit. Sipas tyre testimi qe ata duhet te kryejne eshte jo i drejte, nderkohe qe strukturat e shtetit nuk ju sigurojne nje vit praktike nje kusht ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Studentët protestojnë për kushtin e marrjes së licencave

Vendimi Nj grup studentsh, t sapodiplomuar pr Mjeksi, Stomatologji, Infermieri e Mami, kan protestuar prpara Ministris s Arsimit pr procedurat e liensimit. Sipas tyre, testimi q ata duhet t kryejn sht i padrejt, ndrkoh q strukturat e shtetit nuk ju sigurojn as nj vit praktik, nj nga kushtet pr t ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.271Z

Besa Shkumbini, Teuta Vllaznia ndeshjet e Kupës së Shqipërisë

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan takimet e para gjysmfinale t Kups s Shqipris. Ky sht trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi t cilit luan n Europa League. Nga kto skuadra vetm Shkumbini nuk e ka fituar asnjher Kupn e Shqipris. Finalja e 58-t e Kups do t luhet m 9 maj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.865Z

Netanjahu anulon pjesëmarrjen në samitin për sigurinë bërthamore

Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu nuk do t marr pjes n samitin e Uashingtonit mbi sigurin brthamore pas planeve t Egjiptit dhe Turqis pr t ngritur n diskutim armatimin brthamor t Tel Avivit. Tel Avivi asnjher nuk ka pohuar dhe as mohuar q zotron arm brthamore, por besohet se ata kan t paktn 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

IPKO feston 10-vjetorin

Kompania IPKO, bashk me mijra qytetar t Kosovs, sot e kan nj fest t prbashkt. Ata po e festojn dhjetvjetorin e kompanis telekomunikuese IPKO. Ftess s kompanis IPKO pr t festuar i jan bashkngjitur mijra qytetar, t cilt kan po argtohen si asnjher m par. Festa ende nuk ka mbaruar, ndrsa zyrtart e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.352Z

AAK: Qeveria ende jofunksionale në veri. PDK: Akuzat të pabaza

Qeveria e Kosovs ende nuk e ka shtrir ndikimin e saj n mbi 30% t territorit q kontrollohet nga strukturat paralele serbe. Kshtu u shpreh Sekretari i Prgjithshm i Aleacs pr Ardhmrin e Kosovs Burim Ramadani, duke shtuar se kjo vrtetohet me emrimin e gjyqtarve dhe prokurorve serb n Mitrovic dhe me vizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Tara n ballinn e Playboy

Aktorja Tara Reid ka pozuar pr ballinn e Playboy. Aktorja e filmit American Pie kishte thn se asnjher nuk do t zhvishej pr kt revist. Megjithat, ajo ishte harruar paksa nga mediat derisa kishte kryer nj operim ndrkaq tani thot se po ndihet mir pr pamjen dhe bukurin e saj. Jam rregulluar paksa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama