Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Total: 366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.271Z

Besa Shkumbini, Teuta Vllaznia ndeshjet e Kupës së Shqipërisë

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan takimet e para gjysmfinale t Kups s Shqipris. Ky sht trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi t cilit luan n Europa League. Nga kto skuadra vetm Shkumbini nuk e ka fituar asnjher Kupn e Shqipris. Finalja e 58-t e Kups do t luhet m 9 maj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.865Z

Netanjahu anulon pjesëmarrjen në samitin për sigurinë bërthamore

Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu nuk do t marr pjes n samitin e Uashingtonit mbi sigurin brthamore pas planeve t Egjiptit dhe Turqis pr t ngritur n diskutim armatimin brthamor t Tel Avivit. Tel Avivi asnjher nuk ka pohuar dhe as mohuar q zotron arm brthamore, por besohet se ata kan t paktn 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

IPKO feston 10-vjetorin

Kompania IPKO, bashk me mijra qytetar t Kosovs, sot e kan nj fest t prbashkt. Ata po e festojn dhjetvjetorin e kompanis telekomunikuese IPKO. Ftess s kompanis IPKO pr t festuar i jan bashkngjitur mijra qytetar, t cilt kan po argtohen si asnjher m par. Festa ende nuk ka mbaruar, ndrsa zyrtart e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.352Z

AAK: Qeveria ende jofunksionale në veri. PDK: Akuzat të pabaza

Qeveria e Kosovs ende nuk e ka shtrir ndikimin e saj n mbi 30% t territorit q kontrollohet nga strukturat paralele serbe. Kshtu u shpreh Sekretari i Prgjithshm i Aleacs pr Ardhmrin e Kosovs Burim Ramadani, duke shtuar se kjo vrtetohet me emrimin e gjyqtarve dhe prokurorve serb n Mitrovic dhe me vizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Tara n ballinn e Playboy

Aktorja Tara Reid ka pozuar pr ballinn e Playboy. Aktorja e filmit American Pie kishte thn se asnjher nuk do t zhvishej pr kt revist. Megjithat, ajo ishte harruar paksa nga mediat derisa kishte kryer nj operim ndrkaq tani thot se po ndihet mir pr pamjen dhe bukurin e saj. Jam rregulluar paksa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.896Z

Islami : Votimi elektronik shmang shumë nga parregullsitë aktuale

Prof. dr. Kastriot Islami shprehet në një intervistë për standard pro idesë së hedhur nga Kryeministri Deputeti socialist, Kastriot Islami, shprehet pro votimit elektronik. N nj intervist pr “standard” ai sqaron se kjo mnyr sht trsisht e mundur dhe do t zgjidh s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Shqiptart krkojn prgjigje

Gazeta prestigjioze New York Times i sht kthyer srish tagjedis s Grdecit n vendin ton, ksaj radhe me nj reportazh. Gazetari i NYT thekson se sht vshtir t cilsohet Grdeci si nj aksident. Grdeci prbn nj prov korrupsioni si asnjher m par. Pr Grdecin jan arrestuar vetm tre persona, ndrsa familjart e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama