Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Total: 366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.274Z

Rifillojnë bisedimet Izrael- Palestinë. SHBA gati programi i negociatave

Pas 20 muajve ndalese rifillojne marreveshjet per paqe. Sipas t dhnave t qeveris amerikane izraelitt dhe palestinezt ndodhen n prag t rifillimit t negociatave t drejtprdrejta. Ministria e Jashtme n Uashington sqaroi se sht shum afr arritja e nj marrveshjeje pr fillimin e negociatave. Ka mbetur t sqa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.584Z

Eleminohet Italia nga botërori

Italia sht eleminuar nga botrori pas humbjes 3 – 2 q ka psuar n takimin me Sllovakin ku pati vendime t dyshimta t arbitrit anglez Houard Veb. Ekipi i Marcello Lippi q 4 vjet m par u shpall kampion bote n Gjermani ka zhvilluar loj t dobt n mbrojtje, ndrsa pa t’i anulohen dy gola n pjesn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.886Z

Kjo sht risia q do t shikoni kt vit n The Voice

Imazhi më i ri i spektaklit, n edicionin e tij t gjasht do t jet Fjoralba Ponari. Pr t sht shkruar edhe m par n faqen zyrtare t spektaklit, por tani sht msuar qartsisht roli q ajo do t ket brenda tij. Fjoralba, e cila vazhdon studimet për stomatologji dhe gjithashtu është e angazhuar në biznesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Vrasja e Konomit, vëzhgim te një servis

Pronari i objektit, ish-shok i Konomit, i dyshuar pr lidhje me grupin q vepron n Spanj dhe Franc Grupi hetimor arrin t marr nj tjetr dshmi pr ditn e ngjarjes Nj servis n Tiran sht vn nn vzhgim, pasi dyshohet se nga aty mund t vij identifikimi i dy personave me motor, q ekzekutuan Franc Konomin. Pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Rama: Qeveria krcnon Drejtsin

Kryetari i Partis Socialiste Edi Rama, deklaroi sot se sht e patolerueshme q Prokuroria e Republiks t krcnohet publikisht nga dy prej ministrive, ajo e Rendit dhe e Drejtsis. Rama tha se sht e pa pranueshme q ndrhyrje t tilla n organet e pavarura t bhen n nj periudh kur vendi synon t integrohet dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.949Z

Lufta ndaj trafikut, Mannle: Legjislacioni shqiptar, model për vendet e tjera

Antarja e Parlamentit t Bavaris, Ursula Mannle, vlerson legjislacionin shqiptar dhe veanrisht at kundr trafikimit. Gjat nj takimi t zhvilluar dje me kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli, ajo deklaroi: “Legjislacioni shqiptar n luftn kundr krimit dhe trafikut t qenieve nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.869Z

Sejdiu-Moisiu: Faleminderit Shqipërisë për mbështetjen

Kosova i sht mirnjohse Shqipris pr mbshtetjen e plot q ajo i ka dhn shtetit m t t ri t Evrops. Presidenti i Kosovs, Fatmir Sejdiu, priti dje ish-presidentin e Shqipris, Alfred Moisiu, t cilin e falnderoi pr mbshtetjen q Shqipria i ka dhn pr lirin dhe pavarsin e Kosovs, njofton zy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama