Rezultate te kerkimit per termin: +Asnjher

Total: 366
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

IPKO feston 10-vjetorin

Kompania IPKO, bashk me mijra qytetar t Kosovs, sot e kan nj fest t prbashkt. Ata po e festojn dhjetvjetorin e kompanis telekomunikuese IPKO. Ftess s kompanis IPKO pr t festuar i jan bashkngjitur mijra qytetar, t cilt kan po argtohen si asnjher m par. Festa ende nuk ka mbaruar, ndrsa zyrtart e ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.352Z

AAK: Qeveria ende jofunksionale në veri. PDK: Akuzat të pabaza

Qeveria e Kosovs ende nuk e ka shtrir ndikimin e saj n mbi 30% t territorit q kontrollohet nga strukturat paralele serbe. Kshtu u shpreh Sekretari i Prgjithshm i Aleacs pr Ardhmrin e Kosovs Burim Ramadani, duke shtuar se kjo vrtetohet me emrimin e gjyqtarve dhe prokurorve serb n Mitrovic dhe me vizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Tara n ballinn e Playboy

Aktorja Tara Reid ka pozuar pr ballinn e Playboy. Aktorja e filmit American Pie kishte thn se asnjher nuk do t zhvishej pr kt revist. Megjithat, ajo ishte harruar paksa nga mediat derisa kishte kryer nj operim ndrkaq tani thot se po ndihet mir pr pamjen dhe bukurin e saj. Jam rregulluar paksa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.896Z

Islami : Votimi elektronik shmang shumë nga parregullsitë aktuale

Prof. dr. Kastriot Islami shprehet në një intervistë për standard pro idesë së hedhur nga Kryeministri Deputeti socialist, Kastriot Islami, shprehet pro votimit elektronik. N nj intervist pr “standard” ai sqaron se kjo mnyr sht trsisht e mundur dhe do t zgjidh s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Shqiptart krkojn prgjigje

Gazeta prestigjioze New York Times i sht kthyer srish tagjedis s Grdecit n vendin ton, ksaj radhe me nj reportazh. Gazetari i NYT thekson se sht vshtir t cilsohet Grdeci si nj aksident. Grdeci prbn nj prov korrupsioni si asnjher m par. Pr Grdecin jan arrestuar vetm tre persona, ndrsa familjart e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.783Z

Si të shpëtosh nga rrufeja kur ske rrufepritës

Profecit popullore asnjher nuk jan pa vend, sidomos kur bhet fjal pr fenomene natyrore. Ktij 48-vjeari nga Berati rrufeja i shkrumboi shtpin, por ai shptoi, fal vendit ku ndodhej n momentin e shkarkess elektrike. Si rrfen vet 48-vjeari, pas rnies s rrufes dhe flakve q u prhapn gjithandej, ai doli i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Kuvend, Brokaj: N 17 vjet nuk arritm asgj; dorzoj mandatin

Cudirat n Kuvendin e Shqipris nuk kan rreshtuar asnjher s ndodhuri, por kjo e dits s sotme ishte si jnj rruf n qiell t hapur pr antart e rinj dhe t vjetr t legjislativit shqiptar. Deputeti i LSI-s, Sabit Brokaj, mbajti sot fjaln e tij t fundit si parlamentar. Gjat 60 minutshit diskutim t lir, Br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama