Rezultate te kerkimit per termin: +Ata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.034Z

Stilolapsi dhe ata

EDMOND TUPJA E përfytyroj lexuesin tim të kësaj rubrike të përjavshme që, me ti hedhur një sy të vëmendshëm titullit të saj të sotëm, pyet veten se për cilët ata e kam fjalën. Para se ti përgjigjem, më duhet të pranoj se këtë shkrim ma ka frymëzuar Joseph Messinger-i, psikolog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.002Z

Zerobazja rrezikon ata që mbron, jo ata që sulmon

Dje fabrika shpifëse, gojëgërdeci Zerobaze mobilizoi pultin e radhës me gazeta e ekrane për të përhapur të tjera rrena. Kjo s’ka asnjë rëndësi, se e vërteta është aq e thjeshtë sa është e mbyllur dhe nuk ia mbërrin dot as edhe një gojëgërdec që të ndyjë moralisht njerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.910Z

PS: Ata që sot akuzojnë, janë ata që dje rrënuan sektorin energjetik

Partia Socialiste, përmes deputetit Ervin Bushati ka reaguar pas deklaratës së sotme të Partisë Demokratike, sipas të cilës Kryeministri Edi Rama paratë e marra nga OSHEE ua ka shpërndarë miqve të tij deputetë e kryebashkiakë. Në një deklaratë për mediat nga selia rozë, Bushati aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.719Z

Studimi: Ata që duan macet, më të zgjuar se ata që duan qentë

Dashamirësit e kafshëve kanë debatuar për shumë kohën nëse duhej të zgjidhnin një qen apo një mace si shoqërues. Por tani një studim i ri sugjeron se ata që duan macet janë më të zgjuar krahasuar me ata që duan qentë, pavarësisht inteligjencës së kafshës që kanë zgjedhur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.908Z

Blushi:: PS, mbron ata qe punojne, kurse Sali Berisha ata qe pasurohen

Zyrtaret e larte socialist, Blushi, Dalipi dhe Ahmetaj kane vazhduar diten e djeshme prezantimin e programit qeverises socialist ne Morave te Drenoves. Gjate takimit me simpatizantet socialist, deputeti socialist, Ben Blushi, theksoi se Berisha mbron vetem nje grusht njerezish qe pasurohen, nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.855Z

Nëse ata që zgjidhen i zgjedhin ata që do të zgjidhen

27/05/2005  Sado që mendohet se kemi mjaftë njohuri për zgjedhjet, sa herë që afrohen ato, sikur shtrohet nevoja që sërish “t’i kthehemi” kuptimeve dhe parimeve themelore të tyre. Se sa vështirë është të flasësh për zgjedhjet, përkujton një mendimtar i madh, i cili n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.355Z

Ata po vijne...

Sjam mire doktor. Jo jo sjam mire hic. Jam bere shume merak per veten. Mendja ime seshte me ajo e para. E kur them e para se kam fjalen per kohen kur isha ende i ri. E isha nje djale gjithe nur e kur njerezit mendonin duke me buzeqeshur e perkedhelur se une do te behesha patjeter dicka ne kete jete.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama