Rezultate te kerkimit per termin: +Athin

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.289Z

Athinë, kryebashkiaku padit deputetin e Agimit të Artë

Kryetari i bashkisë së Athinës, Jorgos Kaminis, ka kërkuar ndjekje penale kundër një deputeti të partisë së ekstremit të djathtë, Agimi i Artë, pas sulmit që ky i fundit tentoi të kryente disa ditë më parë në a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.179Z

Athinë, manifestim antiracist, pas vdekjes së emigrantit pakistanez

ATHINE - Mijëra persona kanë marrë pjesë të shtunën në mesditë në manifestimin antiracist të organizuar në Athinë, duke marrë shkak nga vrasja e emigrantit pakistanez nga dy persona në një lagje të Athinës. Madje n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.119Z

Tensione në relacionin Athinë-Berlin

Marrëdhëniet greko-gjermane në një periudhë tepër kritike për Athinën, tërësisht të ndërvarur ekonomikisht nga Berlini, po lëkunden përsëri pas fokusimit të mediave të të dy vendeve, por dhe të politik&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Athin: Mjekt fajtor pr vdekjen e Manes

sht zbardhur nga spitali grek n Athin edhe raporti lidhur me vdekjen e 28 vjeares shqiptare n Greqi. Sipas raportit n fjal, fajtor kryesor pr vdekjen e Antoneta Manes sht vet mjeku dhe infermiert e spitalit. E reja shqiptare humbi jetn gjat lindjes n nj spital n ishullin grek t Samos. Ndrkoh shtja i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.256Z

Athinë, policia gaz lotësjellës mbi protestuesit

Athinë, 5 tetor 2011, NOA - Policia speciale greke ka hedhur gaz lotsjellës kundër të rinjve që gjuanin me gurë. Mijëra njerëz merrnin pjesë në grevën kombëtare kundër masave të kursimit të imponuara nga qeveria, me qëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.829Z

Greqi, tension në Athinë, plagosen 2 protestues

ATHINE-Tensioni mbizotëroi sot në qendër të Athinës mes policisë dhe protestuesve në sheshin Sintagma. Më shumë se 15 000 protestues sipas mediave vendase u mblodhën në Athinë, për të kundërshtuar politikat e qeverisë, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.389Z

Athinë, mbledhja e mbeturinave me shoferë ushtrie

ATHINE- Forca ushtarake do të punojnë nga sot për të larguar mbeturinat të cilat prej ditësh kanë pushtuar rrugët e Athinës. Ministria e Mbrojtjes, me kërkesë të Ministrisë së Brendshme ka vënë në dispozicion shofer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama