Rezultate te kerkimit per termin: +Athin

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.355Z

Athin, atentat prfaqsuesit t emigrantve

Nj bomb ka shprthyer gjat nats n Athin, objektiv i t cils ka qen nj prfaqsues i komunitetit pakistanez n kryeqytetin helen. Lajmin e bjn t ditur agjencit greke, sipas t cilave shprthimi u paralajmrua prmes disa telefonatave anonime. Nuk sht hera e par q komuniteti pakistanez, ashtu si dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.532Z

Maqedonia,vazhdojnësot negociatatShkup- Athinë

NJU JORK- Ndërmjetësi i OKB-së, Metju Nimiç për kontestin e emrit do te takohet sot në Nju Jork me negociatorët e Shkupit dhe Athinës. Zyra për informim e ndërmjetësit Nimic bëri të ditur se takimet do të jenë të ndara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.042Z

Pasaportat biometrikeaplikimi në Athinëe Selanik

SELANIK- Qytetarët shqiptarë do të mund të aplikojnë për pasaporta biometrike edhe në Greqi. Një zyrë aplikimi u hap para një jave në Athinë, ndërsa sot u pasua nga një tjetër në Selanik, sipas njoftimit të ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.996Z

Luftë në Athinë (FOTOT)

Athinë, 19 tetor 2011, NOA/Albana Qehajaj - Më shumë se 100 000 persona, punëtorë, të papunë, studentë, qytetarë të të gjitha moshave dhe nga gjithë qytetet e Greqisë, kanë mbushur rrugët dhe sheshin qëndror të Athi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.285Z

Shqiptarja humb tragjikisht jetën në Athinë

Një vajzë 24 vjeçare nga Shqipëria humbi jetën në një aksident tragjik që ndodhi në zonë e “Petrou Rali” në Athinë. Viktima është Aldiora Dingo, 24 vjeçe, nga Berati e cila jetonte në Greqi me familjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.475Z

Athinë, sulmohet kryetari i bashkisë Jorgo Kaminis

Kryebashkiaku i Athinës, Jorgo Kaminis njoftoi se mbrëmë është bërë viktimë e një sulmi fizik nga disa persona, të cilët gjithashtu i shkatërruan makinën e tij. Ne videon e transmetuar në televizionin Ant1, duket qartë z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.734Z

Athinë-Shkup, takim zv.kryeministrat Arifi e Pangalos

ATHINE - Greqia dhe Maqedonia duhet të përqëndrohen në çështjet që i sjellin më afër dhe jo në ato që i ndajnë. Ky ka qenë mesazhi që zëvendëskryeministrat e të dy vendeve, respektivisht, Teodoros Pangalos e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama