Rezultate te kerkimit per termin: +Athin

Total: 3849
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.475Z

Athinë, sulmohet kryetari i bashkisë Jorgo Kaminis

Kryebashkiaku i Athinës, Jorgo Kaminis njoftoi se mbrëmë është bërë viktimë e një sulmi fizik nga disa persona, të cilët gjithashtu i shkatërruan makinën e tij. Ne videon e transmetuar në televizionin Ant1, duket qartë z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.734Z

Athinë-Shkup, takim zv.kryeministrat Arifi e Pangalos

ATHINE - Greqia dhe Maqedonia duhet të përqëndrohen në çështjet që i sjellin më afër dhe jo në ato që i ndajnë. Ky ka qenë mesazhi që zëvendëskryeministrat e të dy vendeve, respektivisht, Teodoros Pangalos e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.797Z

Athinë, punonjësite bashkisë nëprotestë

ATHINË- Kanë vazhduar sërish protestat e punonjësve të Bashkisë në Athinë, të cilët kundërshtojnë planet e qeverisë për shkurtimin e shpenzimeve, duke bërë që ata të humbasin vendet e punës. Punonjësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.289Z

Athinë, kryebashkiaku padit deputetin e Agimit të Artë

Kryetari i bashkisë së Athinës, Jorgos Kaminis, ka kërkuar ndjekje penale kundër një deputeti të partisë së ekstremit të djathtë, Agimi i Artë, pas sulmit që ky i fundit tentoi të kryente disa ditë më parë në a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.179Z

Athinë, manifestim antiracist, pas vdekjes së emigrantit pakistanez

ATHINE - Mijëra persona kanë marrë pjesë të shtunën në mesditë në manifestimin antiracist të organizuar në Athinë, duke marrë shkak nga vrasja e emigrantit pakistanez nga dy persona në një lagje të Athinës. Madje n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.119Z

Tensione në relacionin Athinë-Berlin

Marrëdhëniet greko-gjermane në një periudhë tepër kritike për Athinën, tërësisht të ndërvarur ekonomikisht nga Berlini, po lëkunden përsëri pas fokusimit të mediave të të dy vendeve, por dhe të politik&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Athin: Mjekt fajtor pr vdekjen e Manes

sht zbardhur nga spitali grek n Athin edhe raporti lidhur me vdekjen e 28 vjeares shqiptare n Greqi. Sipas raportit n fjal, fajtor kryesor pr vdekjen e Antoneta Manes sht vet mjeku dhe infermiert e spitalit. E reja shqiptare humbi jetn gjat lindjes n nj spital n ishullin grek t Samos. Ndrkoh shtja i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama