Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico

Total: 2921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Atletico, ofertë për Falcaon

Nga Express më 08 gusht 2011 në ora 19:33 Atletico Madrid është duke përgatitur ofertë për sulmuesin e Portos Radamel Falcao ka njoftuar e përditshmja sportive spanjolle AS. Atletico do të ofron 25 milionë euro si dhe mesfushorin Eduardo Salvio për sulmuesin e Portos i cili shënoi 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.849Z

Spanjë, ndalet Atletico Madrid

Ndalen kryesuesit e La Liga-s Atletico Madrid është ndalur në një barazim pa gola në "Vicente Calderon" ndaj Sevilla-s. Vendasit bënë të gjitha përpjekjet për të shënuar të paktën një gol në këtë ndeshje, por Sevilla është mbrojtur mirë dhe për rezultat ka arritur të marrë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.345Z

Reina refuzon Atletico Madridin

Nga Express më 28 qershor 2011 në ora 21:00 Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka mohuar spekulimet rreth mundësisë së largimit të tij nga Anfield Road dhe transferimit në Atletico Madrid në vend të David de Geas. Reina, 28 vjeç, thuhej se mund të kalojë në Atletico, pasi De Gea t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Luis Enrique, drejt Atletico Madridit

Nga Express më 12 maj 2011 në ora 16:17 Trajner i ardhshëm i Atletico Madridit do të jetë ish reprezentuesi spanjoll, Luis Enrique, sipas të përditshmes sportive spanjolle Marca. Marca ka njoftuar të enjten se Enrique, 41 vjeç, ka vendosur të pranojë ofertën nga Atletico, por kërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.629Z

Atletico homazh Aragonesit

Atletico Madrid do i bëjë një homazh Luis Aragonesit me rastin e finales së Champions League kundër Real Madrid, e programuar për të shtunën në mbrëmje në stadiumin “Da Luz” të Lisbonës. Në jakën e fanela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.569Z

Perballjet Real-Atletico ne finale

Real Madrid dhe Atletico Madrid do të përballen për herë të parë me njëri-tjetrin në një finale të Ligës së Kampioneve, por ndeshja e së shtunës nuk do të jetë finalja e parë mes tyre që do të ndajë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.688Z

Diego dëshiron Atletico Madridin

Ylli i Wolfsburg, Diego, është i gatshëm të pranojë ulje të pagës për t`u transferuar tek Atletico Madrid. Trajneri Felix Magth i ka thwnw brazilianit se ai mund të largohet nga Wolfsburg gjatë kësaj vere.   Atletico dëshiron ta tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama