Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico

Total: 2921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.345Z

Reina refuzon Atletico Madridin

Nga Express më 28 qershor 2011 në ora 21:00 Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka mohuar spekulimet rreth mundësisë së largimit të tij nga Anfield Road dhe transferimit në Atletico Madrid në vend të David de Geas. Reina, 28 vjeç, thuhej se mund të kalojë në Atletico, pasi De Gea t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Luis Enrique, drejt Atletico Madridit

Nga Express më 12 maj 2011 në ora 16:17 Trajner i ardhshëm i Atletico Madridit do të jetë ish reprezentuesi spanjoll, Luis Enrique, sipas të përditshmes sportive spanjolle Marca. Marca ka njoftuar të enjten se Enrique, 41 vjeç, ka vendosur të pranojë ofertën nga Atletico, por kërko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.629Z

Atletico homazh Aragonesit

Atletico Madrid do i bëjë një homazh Luis Aragonesit me rastin e finales së Champions League kundër Real Madrid, e programuar për të shtunën në mbrëmje në stadiumin “Da Luz” të Lisbonës. Në jakën e fanela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.569Z

Perballjet Real-Atletico ne finale

Real Madrid dhe Atletico Madrid do të përballen për herë të parë me njëri-tjetrin në një finale të Ligës së Kampioneve, por ndeshja e së shtunës nuk do të jetë finalja e parë mes tyre që do të ndajë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.688Z

Diego dëshiron Atletico Madridin

Ylli i Wolfsburg, Diego, është i gatshëm të pranojë ulje të pagës për t`u transferuar tek Atletico Madrid. Trajneri Felix Magth i ka thwnw brazilianit se ai mund të largohet nga Wolfsburg gjatë kësaj vere.   Atletico dëshiron ta tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.114Z

Atletico po kthehet

Atletico Madrid po marshon sigurt drejt kthimit në krye të La Ligës. Të përzgjedhurit e Diego Simeones, kanë mposhtur në Calderon 3:1 Malagan. Tiago, Griezmann dhe Godin, ishin realizatorët për kampionët e Spanjës, ndërsa golin e vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.568Z

Rivaliteti shekullor Real 8211 Atletico

0 SSSAbrASS Rivaliteti me shume se nje shekullor mes Real dhe Atletico eshte ne kulmin e tij Finalja e C

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama