Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico

Total: 2921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.569Z

Perballjet Real-Atletico ne finale

Real Madrid dhe Atletico Madrid do të përballen për herë të parë me njëri-tjetrin në një finale të Ligës së Kampioneve, por ndeshja e së shtunës nuk do të jetë finalja e parë mes tyre që do të ndajë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.688Z

Diego dëshiron Atletico Madridin

Ylli i Wolfsburg, Diego, është i gatshëm të pranojë ulje të pagës për t`u transferuar tek Atletico Madrid. Trajneri Felix Magth i ka thwnw brazilianit se ai mund të largohet nga Wolfsburg gjatë kësaj vere.   Atletico dëshiron ta tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.114Z

Atletico po kthehet

Atletico Madrid po marshon sigurt drejt kthimit në krye të La Ligës. Të përzgjedhurit e Diego Simeones, kanë mposhtur në Calderon 3:1 Malagan. Tiago, Griezmann dhe Godin, ishin realizatorët për kampionët e Spanjës, ndërsa golin e vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.568Z

Rivaliteti shekullor Real 8211 Atletico

0 SSSAbrASS Rivaliteti me shume se nje shekullor mes Real dhe Atletico eshte ne kulmin e tij Finalja e C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.630Z

Atletico i falet penalltive

Atletico Madrid ka arritur të kaulifikohet mbrëmjen e djeshme vetëm në sajë të llotarisë së penalltive. Pas fitores 1 me 0, që ishte e njëjtë si humbja në Gjermani, ndeshja shkoi në shtesë. Por të dyja ekipet ishin shumë të trembura në shtesë që të sulmonin duke shkuar në godi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.566Z

Formacionet zyrtare: Atletico - Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico Madrid - Real Madrid. Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes derbi ndërmjet tyre në kuadër të La Ligës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atlet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.879Z

Barca - Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Janë zyrtarizuar formacionet e ndeshjes Barcelona – Atletico Madrid, ndeshje kjo e vlefshme për Kupën e Mbretit. Atletico para këtij raundi, ka eliminuar Real Madridin.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Barcelona: Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama