Rezultate te kerkimit per termin: +Aventura

Total: 2527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.663Z

Kupat e Europës, nis aventura shqiptare

Ekipet shqiptare të futbollit do të nisin pasditen e së enjtes aventurën në Kupat e Europës. Vllaznia dhe Dinamo luajnë në Europa League, turneu që zëvendëson Kupën Uefa, duke luajtur ndeshjet e para në fushë kundërshtare. Në dukje shkodranët një trajner të ri, Hasan Likën e kan�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.036Z

Aventura e Çiljetës pas ndarjes nga bashkëshorti

Aventura është projekti që pritet të lançojë së fundmi në treg këngëtarja,Çiljeta Xhilaga. Ajo ka postuar në rrjetet sociale një coming soon të këngës së saj. Çili ka qenë e komentuar në media,pasi ka bërë publik lajmin për ndarjen nga bashkëshorti i saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.936Z

Nis aventura azerbajxhanase, Shqipëria do fitoren jashtë

Starton aventura azerbajxhanase e kombëtares sonë. Dita e djeshme është shfrytëzuar nga një pjesë e mirë e kuqezinjve për udhëtimin drejt kryeqytetit të Azerbajxhanit, Bakut, ku më 19 nëntor do të zhvillojë edhe një ndeshje miqësore përballë përfaqësueses vendase. Shqipëria, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.472Z

Shqipëria, nis sot aventura zvicerane

Altin ManallariPërqendrim te supersfida e së martës, kuqezinjtë zbarkojnë sot në mesditë në Lucernë Altin Manallari Fitorja ndaj Qipros të premten i ka entuziazmuar shqiptarët, të cilët tashmë besojnë se ndaj Zvicrës të martën, Kombëtarja do të bëjë një ndeshje të mirë, ku o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.021Z

Pianodrom, Aventura e vetme e Peçit

Edicioni i parë i festivalit ndërkombëtar Pianodrom solli në Tiranë artistë të njohur nga e gjithë bota. Kompozitori Aleksandër Peçi, drejtues i këtij eventi, tregon katër muajt jo të lehtë të muzikës klasike Pierre Reach, një nga pianistët më të njohur në arenën ndërkombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.663Z

Bregu: Përfundoi aventura e atyre që betoheshin se svotonin vettingun

Vota e pro e demokratëve për anëtarët në Komisionet e vettingut dhe Kolegjin e Apelimit, i ka shërbyer Majlinda Bregut për të atakuar kreun e partisë së saj Lulzim Basha. Pa i përmendur emrin, Bregu tha se mori fund aventura politike e atyre që përbetoheshin që nuk do të votonin kurr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.482Z

Iken Gullit merr fund aventura cecene

Aventura e Ruud Gullit si trajner i skuadrës çeçene të Terek Grozny ka marrë fund. Lajmi është konfirmuar nga presidenti i skuadrës dhe në të njëjtën kohë president i vendit Ramzan Kadyrov, i cili në të njëjtën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama