Rezultate te kerkimit per termin: +Aventura

Total: 2527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.472Z

Shqipëria, nis sot aventura zvicerane

Altin ManallariPërqendrim te supersfida e së martës, kuqezinjtë zbarkojnë sot në mesditë në Lucernë Altin Manallari Fitorja ndaj Qipros të premten i ka entuziazmuar shqiptarët, të cilët tashmë besojnë se ndaj Zvicrës të martën, Kombëtarja do të bëjë një ndeshje të mirë, ku o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.021Z

Pianodrom, Aventura e vetme e Peçit

Edicioni i parë i festivalit ndërkombëtar Pianodrom solli në Tiranë artistë të njohur nga e gjithë bota. Kompozitori Aleksandër Peçi, drejtues i këtij eventi, tregon katër muajt jo të lehtë të muzikës klasike Pierre Reach, një nga pianistët më të njohur në arenën ndërkombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.663Z

Bregu: Përfundoi aventura e atyre që betoheshin se svotonin vettingun

Vota e pro e demokratëve për anëtarët në Komisionet e vettingut dhe Kolegjin e Apelimit, i ka shërbyer Majlinda Bregut për të atakuar kreun e partisë së saj Lulzim Basha. Pa i përmendur emrin, Bregu tha se mori fund aventura politike e atyre që përbetoheshin që nuk do të votonin kurr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.482Z

Iken Gullit merr fund aventura cecene

Aventura e Ruud Gullit si trajner i skuadrës çeçene të Terek Grozny ka marrë fund. Lajmi është konfirmuar nga presidenti i skuadrës dhe në të njëjtën kohë president i vendit Ramzan Kadyrov, i cili në të njëjtën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.364Z

Dashuri dhe aventura verore, shenjë për shenjë sipas horoskopit

Sezoni i pushimeve është ai moment i vitit, në të cilin lulëzojnë lidhjet sentimentale. Yjet, si gjithmonë kanë dicka për të thënë për ta I nxehti i verës sjell gjithmonë me vete ndonjë flirt ose ndonjë dashuri. Në kohën e pushimeve propabiliteti për të pasur takime të reja shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.815Z

Aventura e 4 të rinjve që u zhdukën për 16 orë, kërkohen në det, por gjenden në tokë

Aventura në det e një grupi të rinjsh për pak është kthyer në tragjedi për ta. Oreld Nikolli, Florind Gjoka, Vilson Marku, Fatjon Prenga të moshës 16-17, kishin dalë në det me një varkë me motor nga bregdeti i Currilave në Durrës , por që prej orës 16:00 të së di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.123Z

Nis aventura ne ldquoBig Brother 7rdquo

Kanë nisur aventurën në 'Big Brother' banorët e shtëpise më të vëzhguar, por me surpriza që në fillim të këtij edicioni të shtatë. Njera prej konkurrenteve, Andia, vendosi te largohet per arsye familjare, vetem pak minu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama