Rezultate te kerkimit per termin: +Aventura

Total: 2527
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.663Z

Bregu: Përfundoi aventura e atyre që betoheshin se svotonin vettingun

Vota e pro e demokratëve për anëtarët në Komisionet e vettingut dhe Kolegjin e Apelimit, i ka shërbyer Majlinda Bregut për të atakuar kreun e partisë së saj Lulzim Basha. Pa i përmendur emrin, Bregu tha se mori fund aventura politike e atyre që përbetoheshin që nuk do të votonin kurr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.482Z

Iken Gullit merr fund aventura cecene

Aventura e Ruud Gullit si trajner i skuadrës çeçene të Terek Grozny ka marrë fund. Lajmi është konfirmuar nga presidenti i skuadrës dhe në të njëjtën kohë president i vendit Ramzan Kadyrov, i cili në të njëjtën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.364Z

Dashuri dhe aventura verore, shenjë për shenjë sipas horoskopit

Sezoni i pushimeve është ai moment i vitit, në të cilin lulëzojnë lidhjet sentimentale. Yjet, si gjithmonë kanë dicka për të thënë për ta I nxehti i verës sjell gjithmonë me vete ndonjë flirt ose ndonjë dashuri. Në kohën e pushimeve propabiliteti për të pasur takime të reja shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.815Z

Aventura e 4 të rinjve që u zhdukën për 16 orë, kërkohen në det, por gjenden në tokë

Aventura në det e një grupi të rinjsh për pak është kthyer në tragjedi për ta. Oreld Nikolli, Florind Gjoka, Vilson Marku, Fatjon Prenga të moshës 16-17, kishin dalë në det me një varkë me motor nga bregdeti i Currilave në Durrës , por që prej orës 16:00 të së di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.123Z

Nis aventura ne ldquoBig Brother 7rdquo

Kanë nisur aventurën në 'Big Brother' banorët e shtëpise më të vëzhguar, por me surpriza që në fillim të këtij edicioni të shtatë. Njera prej konkurrenteve, Andia, vendosi te largohet per arsye familjare, vetem pak minu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.103Z

Nis aventura ne ldquoBig Brodher 7rdquo

Kanë nisur aventurën në 'Big Brother' banorët e shtëpise më të vëzhguar, por me surpriza që në fillim të këtij edicioni të shtatë. Njera prej konkurrenteve, Andia, vendosi te largohet per arsye familjare, vetem pak minu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.968Z

Merr fund aventura e Besnik Hasit në Greqi, Olimpiakos e shkarkon

Aventura e Besnik Hasit në krye të Olimpiakos, ka përfunduar ditën e sotme, pesë javë pas fillimit të kampionatit grek dhe pak më tepër se dy muaj nga nënshkrimi me këtë klub. Deçizive ishte humbja në derbi, ndaj AEK, ku Olimpiakos humbi 3-2, në një ndeshje mjaft të tensionuar, ku s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama