Rezultate te kerkimit per termin: +Aviacionit

Total: 2980
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.356Z

Panik në 10 mijë metra lartësi: Dy avionë luftarakë ndjekin avionin me pasagjerë/ VIDEO

Një video e pabesueshme tregon sesi dy avionë luftarakë gjermanë ndjekin pas një avion 330 pasagjerë në bord pasi piloti kishte humbur kontaktin. Avioni i udhëtarëve të linjës Airëays Mumbai- Londër humbi kontaktin me kullën e kontrollit të trafikut ajror të Gjermanisë teksa po flut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.056Z

Britani, vriten 4 pilote ne nje incident ajror

Kater ushtarake britanike kane humbur jeten si pasoje e nje incidenti ajror te ndodhur gjate nje stervitjeje ne Uells. Sic raportojne mediat lokale, te cilat iu referohen burimeve prane aviacionit britanik, dy avione luftarake qe mbanin nga dy pilote secili, u perplasen gjate fluturimit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.987Z

Tiranë, era dëmton linjat ajrore

Erërat e forta kanë dëmtuar disa linja ajrore, që furnizojnë me energji elektrike disa zona të kryeqytetit. Operatori i Sistemit të Shpërndarjes ka njoftuar se dëmtime kanë pësuar linjat në periferi të Tiranës, Shkozë, Qytetin Studenti, Kinostudio, Fushën e Aviacionit, si dhe në fs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.330Z

SHBA,rrëzohet avioni,mes viktimave fëmijë

Zyrtarë të aviacionit federal në SHBA njoftojnë për rrëzimin e një avioni në shtetin perëndimor të Montanës, ku gjetën vdekjen rreth 17 vetë. Shumica e viktimave mendohet të jenë fëmijë që po shkonin për pushime me ski. Një zëdhënës tha se avioni u rrëzua në aeroportin e But

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.439Z

Tiranë, vidhet banesa e ArjanKonomit, arrestohen 2 hajdutët

TIRANE- Gazetari i njohur Arjan Konomi është bërë pre e një vjedhjeje me dhunë.Policia e Tiranës thotë se dy persona kanë grabitur me banesën e tij tek ish Fusha e Aviacionit në Tiranë.Policia e Tiranës thotë se autorët e grabitjes janë Emanuel Markola dhe Saimir Vladi.Gazetari Konom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.026Z

Shqiperia ndihmon Kosoven ne hapesiren ajrore

E shtune 28 Janar 2012 1650 HASHIM THAIShqiperia do te ndihmoje Kosoven per administrimin e hapesires se siperme ajrore te shtetit me te ri ne Ballkan. Marreveshja eshte arritur gjate nje takimi me kryeministrin e Kosoves Hashim Thaci dhe ministrin e infrastruktures Fehmi Mujota. Akutalisht ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.985Z

Pakistan, forcat e sigurise vrasin 40 guerrilas

40 guerrilas islamike jane vrare sot nga forcat e armatosura pakistaneze, gjate nje ofensive ne veri-perendim te vendit. Lajmin e bejne te ditur burime prane forcave lokale te sigurise, sipas te cilave trupat tokesore u mbeshteten nga ato te aviacionit. Burimet shtojne se operacioni ne f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama