Rezultate te kerkimit per termin: +Avokatet +Arben +Qeleshi

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.972Z

Coli merret ne pyetje nga avokati i Lulzim Berishes

TIRANE - Kreu i "Bandes se Durresit", Lulzim Berisha nepermjet avokatit te tij mbrojtes, Arben Qeleshi, i ka kerkuar te penduarit Adriatik Coli, rrethanat me te cilen eshte njohur me te pandehurin. Burime nga gjykata kane bere te ditur se i penduari Adriatik Coli, eshte pyetur per vazhdimesine e miq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.506Z

"Banda e Durresit, deshton seanca e 54-et ndaj 16 te pandehurve

Tirane- Seanca e radhes ne ngarkim te 16 te pandehurve, te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit", ka deshtuar serish. Dy avokatet mbrojtes te te pandehurit Lulzim Berisha, kane munguar ne procesin gjyqesor, ndersa ky i fundit i ka kerkoi gjykates, dy mbrojtesit e tij per te vazhduar procesin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.015Z

Kaos e kercenime ne gjykate

Gjyqi ndaj bandes se Durresit ka deshtuar serish, kete rradhe mes kaosit, akuzave dhe kercenimeve.(UPDATE) Per gati dy vjet, cdo te enjte mbi 20 forca te ‘briskut’ sjellin ne salle te pandehurit dhe bashkepunetorin e drejtesise, Adriatik Coli, por pavaresisht masave dhe kost

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.927Z

"Banda e Durresit" me avokat te rinj

Tirane- Tre te pandehurit e cilesuar si drejtues dhe kundershtare me njeri-tjetrin ne "Banden e Durresit" nuk do te mbrohen nga avokatet qe kishin zgjedhur me prokure. Kete vendim e ka marre dje trupi gjykues i kryesuar nga gjyqtarit Gurali Brahimllari. Shkak eshte bere largimi i tre mbrojtesve nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.097Z

"Banda e Durresit", perplasje prokurori-gjykate

Tirane- Me perplasje te ashpra mes prokurorise dhe gjykates eshte shoqeruar dje procesi gjyqesor ne ngarkim te "Bandes se Durresit". Largimi i avokateve nga seanca, pas nisjes se deshmise se te penduarit, Adriatik Coli, ka bere qe ky i fundit te kercenojne mbrojtesit. Gjykata eshte detyruar te ndrys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.653Z

Lul Berisha: Me avokatin kam konflikte familjare

Tirane- Kreu i "Bandes se Durresit", Lulzim Berisha ka refuzuar dje qe te mbrohej nga avokati i caktuar kryesisht nga gjykata, duke deklaruar se me te, kishte konflikte familjare. Me pas ai eshte larguar nga salla ne menyre demonstrative. Gjykata ka vendosur qe t'i drejtohet Ministrise se Drejtesise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.431Z

Kunati i Dajtit kerkon lirim nga qelia gjykata e refuzon

TIRAN- Edhe pse kane kaluar 16 muaj nga fillimi i shqyrtimit gjyqesor te dosjes penal ne ngarkim te Dritan Dajtit kunatit te tij Ergest Xhoxhi dhe shokut te tyre Mariglen Muca Gjykata per Krime te Renda ne kryeqytet ka mundur te pyese vetem tre deshmitare te akuzes nga 29 qe jane ne total. Shkak per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama