Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Elbasan arrestohet avokati

Policia e Elbasanit arrestoi avokatin Bujar Dyrmishi 54 vjeç pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj gjyqtarit Xheladin Karkini. Ngjarja ka ndodhur në zyrën e gjyqtarit Karkini. Avokati ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar gjyqtarit që të konsultohet me nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Protesta mbarepopullore avokati i popullit inekzistent

0 Neqoftese degjon gjithe daljet publike te avokatit te popullit qe nga zgjedhja e tij ne kete post te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Tenderat, avokati tregon shkeljet para deputeteve

Avokati i Prokurimeve, Edi Spaho hedh dyshime te forta per korrupsion gjate tenderave me fondet publike. Perfaqesuesi i ketij institucioni deklaroi ne Komisionin Parlamentar te Ekonomise se ne 350 ankesa te shqyrtuara ka gjetur me shkelje, gati gjysmen duke listuar disa prej tyre. Nje ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.577Z

Vrasësja seriale braktiset nga avokati

Vasilis Tsausis u tërhoq dje nga mbrojtja e Evangjelia Zhangës. Hetuesit: Kishte 13 bashkëpunëtorë Jep dorëheqjen avokati i Evangjelia Zhangës, gruas me origjinë greke, e cila ka lindur në Dhivër të Sarandës dhe akuzohet për vrasjen e të paktën dy burrave në shtetin fqinj. Avokati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.148Z

Aksidentohet avokati grek i Klement Balilit

Avokati i njohur greke që mbron Klement Balilin është përfshirë në një aksident rrugor me makinë në aksin nacional Selanik-Athinë. Lajmin e bën me dije gazeta greke Protothema, sipas të cilës, avokati i njohur Alexis Kougias është aksidentuar në orët e paradites së sotme (12 shkurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.024Z

Mungon avokati shtyhet gjyqi

Mungesa e njerit prej avokateve ka sjelle serish shtyrjen e procesit gjyqesor per tragjedine e Gerdecit ku humben jeten 26 persona dhe shume te tjere mbeten te plagosur. I gjendur perballe ketyre kushteve trupi gjykues vendosi shtyrjen e seances dhe caktimin e dites se pare te javes se ardhshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.772Z

Avokati i Haradinajt kerkon pafajesi

Avokati mbrojtes i ish-kryeministrit te Kosoves, Ramush Haradinaj, i cili akuzohet nga Gjykata e Hages per krime lufte kunder civileve serbe, kerkoi dje qe ish-kryeministri te shpallet i pafajshem per te gjitha akuzat. Ne deklaraten permbyllese, qe beri avokati Ben Emmerson, tha se prokuroret deshtu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama