Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.767Z

Avokati i Bares kerkese Apelit

Aldo Bare kerkon serish t'i rikthehet lirise me argumentin se i kane perfunduar afatet e paraburgimit. Tre jave pasi kerkesa e tij fillestare u rrezua nga Gjykata e Shkalles se Pare te Krimeve te Renda, avokati i tij mbrojtes Vladimir Meci i drejtohet Gjykates se Apelit. Ne qendrimin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

Avokati Albino nuk eshte mafioz

Ne kohen kur ceshtja lsquoPrudentino ka kaluar kufijte e drejtesise dhe eshte pjese e debatit politik avokati i tij Vito Felici ka mberritur nga Sicilia ne Tirane per te hedhur poshte akuzat dhe pretendimet e drejtesise ne te dy vendet dhe per te dy personazhet e kesaj historie Albino Prudentino

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.852Z

Krijohet Avokati i Tatimpaguesve

Institucioni i Avokatit t Tatimpaguesve dhe Kshilli Konsultativ Tatimor do t mundsojn rritjen e transparencs midis komunitetit t biznesit dhe organeve tatimore. Komisioni Parlamentar i Ekonomis dhe Financave miratoi dje ngritjen e ktyre dy strukturave, t cilat do t mbrojn t drejtat e tatimpaguesv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.974Z

Avokati: Bollano i pafajshëm

 VLORE – Avokati i kryebashkiakut të Himarës, Vasil Bollano, kërkoi dje largimin nga trupi gjykues të gjyqtarit të çështjes, Shkëlzen Selimi. Sipas Petraq Currit, i cili ka mbrojtur në çdo seancë Bollanon, gjyqtari Selimi nuk ka pranuar të gjitha kërkesat e bëra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.765Z

Avokati Selmanllari verteton deklaratat e mia

Avokati i biznesmenit Rrahman Selmanllarit Genc Gjokutaj ka shperndare sot aktin noterial te klientit te tij ku ai ben me dije edhe njehere deshmine e dhene ne prokurori si dhe verteton deklaratat e bera nga avokati i tij dite me pare. Ne nje konference per shtyp avokati Genc Gjokutaj ka bere pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.765Z

Maks Haxhia, avokati “pop-star”(!)

Ilir Mborja Opinioni popullor është mbarsur sa nuk tregohet nga realiteti i këtyre ditëve të fundit. Kudo qëndrohet gjithë sy e veshë përballë ekraneve dhe gazetave për të ndjekur luftën dhe përpjekjet e prokurorisë kundër krimit që u mor vesh nga plasja e skandalit në Bankën e S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.648Z

Avokati i Popullit vizitë në Itali

Avokati i Popullit niset sot për një vizitë zyrtare në Itali me ftesë të Koordinatores Kombëtare të Mbrojtësve Civile të Italisë, Laura Franchini. Sikurse dihet në Itali nuk ka një Avokat Popullit për gjithë vendin, por ka Mbrjtës Civil për cdo rajon. Avokati i Popullot, Igi Totozan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama