Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.765Z

Avokati Selmanllari verteton deklaratat e mia

Avokati i biznesmenit Rrahman Selmanllarit Genc Gjokutaj ka shperndare sot aktin noterial te klientit te tij ku ai ben me dije edhe njehere deshmine e dhene ne prokurori si dhe verteton deklaratat e bera nga avokati i tij dite me pare. Ne nje konference per shtyp avokati Genc Gjokutaj ka bere pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.765Z

Maks Haxhia, avokati “pop-star”(!)

Ilir Mborja Opinioni popullor është mbarsur sa nuk tregohet nga realiteti i këtyre ditëve të fundit. Kudo qëndrohet gjithë sy e veshë përballë ekraneve dhe gazetave për të ndjekur luftën dhe përpjekjet e prokurorisë kundër krimit që u mor vesh nga plasja e skandalit në Bankën e S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.648Z

Avokati i Popullit vizitë në Itali

Avokati i Popullit niset sot për një vizitë zyrtare në Itali me ftesë të Koordinatores Kombëtare të Mbrojtësve Civile të Italisë, Laura Franchini. Sikurse dihet në Itali nuk ka një Avokat Popullit për gjithë vendin, por ka Mbrjtës Civil për cdo rajon. Avokati i Popullot, Igi Totozan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.773Z

Avokati i Haradinajt k

Avokati mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Elbasan arrestohet avokati

Policia e Elbasanit arrestoi avokatin Bujar Dyrmishi 54 vjeç pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj gjyqtarit Xheladin Karkini. Ngjarja ka ndodhur në zyrën e gjyqtarit Karkini. Avokati ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar gjyqtarit që të konsultohet me nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Protesta mbarepopullore avokati i popullit inekzistent

0 Neqoftese degjon gjithe daljet publike te avokatit te popullit qe nga zgjedhja e tij ne kete post te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Tenderat, avokati tregon shkeljet para deputeteve

Avokati i Prokurimeve, Edi Spaho hedh dyshime te forta per korrupsion gjate tenderave me fondet publike. Perfaqesuesi i ketij institucioni deklaroi ne Komisionin Parlamentar te Ekonomise se ne 350 ankesa te shqyrtuara ka gjetur me shkelje, gati gjysmen duke listuar disa prej tyre. Nje ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama