Rezultate te kerkimit per termin: +Baba

Total: 8069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.697Z

Nderohet Baba Fejze Bulqiza

Me motivacionin veprimtar i shquar i rezistences antiosmane dhe nje nder pioneret e levizjes kombetare me kontribute ne hapjen e shkollave ne gjuhen shqipe presidenti Bamir Topi dekoroi me urdherin nderi i kombit pas vdekjes Baba Fejze Bulqizen. Ne ceremonine e dekorimit ndodheshin intele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.127Z

Cristiano Ronaldobëhet baba

LISBONE - “Me një emocion të madh dhe një kënaqësi të paimagjinueshme ju informoj se kohët e fundit jam bërë baba i një djali të mrekullueshëm”.Kështu Cristiano Ronaldo ka anoncuar në profilin e tij në Facebook dhe në Tëitter se është bërë baba. Ai ka theksuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.524Z

MERO BAZE DO BABA

"Tjetrit, po nuk ia ashtu ate, nuk te ben per baba'" - thote proverbi. Si qendrojne babai Berisha dhe biri Baze perballe ketij proverbi kaq madheshtor dhe kaq te bukur ? Babai Berisha, me hir me pahir, deshi - s'deshi, ndaj birit Mero, me taksiratin e babait proverbial ka mbaruar tashme pune. Pra Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.621Z

Lamtumire Baba Reshat Bardhit

Homazhet zyrtare per Kryegjyshin Boteror te Bektashinjve vijuan dje ashtu sic ishin programuar ne hollin kryesor te Pallatit te Kongreseve ku mberriten njeri pas tjetrit figurat me te larta shteterore si Presidenti z. Bamir Topi Kryetarja e Kuvendit te Shqiperise znj. Jozefina Topalli Kryeministri z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.259Z

Baba Mondi nuk paguan dritat

Nuk janë vetëm hallexhinjtë ata që nuk paguajnë faturat e energjisë elektrike. Mes atyre që nuk e pagujnë energjinë, është edhe Kryegjyshata Botërore. Sipas Lapsi.al, kjo e fundit nuk ka paguar 33 fatura dhe për këtë arsye, fillimisht i janë ndërprerë dritat dhe më pas i janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.969Z

Një baba i përkushtuar

Ricky Martin ka pranuar që pjesën më të madhe të kohës së tij i’a kushton familjes. Ai është fotografuar gjatë kohës që ndodhej në aeroportin e Sydney të Australisë, duke u nisur për të kapur një fluturim për në Los Anxhelos. 41-vjeçari ka qënë duke u kujdesur për dy b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.746Z

Seal, baba i mirë

Nga Express më 13 shkurt 2011 në ora 13:30 Modelja Heidi Klum e ka ditur qysh në fillim se Seal do të jetë një baba i mirë. Madje këtë e ka hetuar qysh në takimin e parë. Modelja 37 vjeçe – e cila ka katër fëmijë me këngëtarin – ka thënë se Seal është adaptuar edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama