Rezultate te kerkimit per termin: +Baba

Total: 8069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.178Z

Baba Stars, mbajnë premtimin

Anëtarët e “Baba Stars”, gjatë muajit të fundit kishin filluar realizimin e një videoklipi të ri, për të cilin u kishin premtuar fansave se do të publikohet gjatë muajit janar.  Projekti i finalizuar që u publiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.663Z

Zia për Baba Reshatin anulon fushatën

Politika shqiptare i dha dje lamtumirën e fundit udhëheqësit shpirtëror të bektashinjve, Kryegjyshit Botëror, Haxhi Dede Reshat Bardhi.Ata braktisën vetëm për një ditë fushatën elektorale, ndërsa institucionet ulën flamujt në gjysmështizë, pas vendimit të qeverisë për shpalljen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.810Z

Gjira DEM BABA DEM

Këngëtarja Gjira Kajtazi e emocionuar për ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në mes të Serbisë dhe Kombëtares Shqiptare, ka lëshuar një status në rrjetin social Facebook por quditërisht të shkruar në gjuhën gjermane. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.017Z

Flori, baba shembullor (FOTO)

Florjan Binaj, aktori i dashur i "Portokalli" ka pak muaj që është bërë baba. Ai nuk e fsheh aspak faktin që është tejet i dhënë pas Krenës së vogël. Bukuroshja e tij duket shumë e qetë në gjoksin e babi Florit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.306Z

Baba Lu, fjala jote në vesh të Perëndisë

Nga Artan Hoxha* Sulltan Nevruzi, festa e besimtareve bektashinj, qe simbolizon ardhjen e pranveres dhe lindjen e Imamit Ali, i dha frymezimin e duhur ambasadorit amerikan Donald Lu. Duket se Baba Mondi paska patur kembe te mbare me 22 mars, se nje dite me vone, me 23 mars, na erdhi nje lajm akoma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.504Z

Luan Krasniqi bëhet baba

Për herë të parë në jetën e tij boksieri profesionist, Luan Krasniqi (37-vjeçar), është bërë baba. E bija e tij, Melisa, ka ardhur në jetë më 15 prill, rreth orës 13.52. Në ato momente ishte i pranishëm në sallën e lindjeve edhe vetë boksieri kosovar i peshave të rënda, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.837Z

Rrahman Baba te Reali

Real Madridi ia ka mësyer Bundesligës Gjermane për njërin nga talentët më të mëdhenjë këtë edicion në këtë ligë, Rrahman Baba. Mbrojtësi i Augsburg thuhet se seriozisht është në vëzhgimin e Realit dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama