Rezultate te kerkimit per termin: +Baba

Total: 8069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.176Z

CIA publikon letrat e Bin Laden, ja çfarë i shkruante gruas dhe xhihadistëve

Bashkëshort i ngrohtë dhe baba i rreptë, por edhe udhëheqës i fiksuar me luftën ndaj SHBA-ve: del një Osama i padëgjuar më parë nga dokumentat e publikuara nga Cia, të gjetura në vendstrehimin e fundit në Pakistan së bashku me librat në të cilat studionte fije e për pe dobësitë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.245Z

Perdhunimi i 12-vjecares telefonata e nenes Mos e shtyni vajzen te denoncoje

Nena qe shfrytezonte vajzen 12 vjece Selvi Yzeiraj e ka perdorur kete te fundit edhe per te lehtesuar poziten e saj ne gjykate pas arrestimit te pare ne janar Po ashtu ditet e fundit para arrestimit te dyte  ajo u eshte lutur te vellezerve te mos e shtynin vajzen ta denoncontebr br Rezulton se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.055Z

Një dramë që i ka prekur të gjithë

Menjëherë pas publikimit të lajmit se ish- kampioni i botës, gjermani Franc Bekenbauer ka humbur djalin e tij, ai u bë ndër lajmet më të lexuara jo vetëm në gazetat gjermane, por kudo, madje edhe në Mapo.al. Stefan Bekenbauer, 49 vjeç humbi jetën pas një beteje me tumorin në tru. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.499Z

Kush është babai i kombit shqiptar?

Nga Nexhmedin Spahiu Në 100- vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë, është e rrugës të analizohen figurat që dominuan jetën politike e intelektuale të kombit shqiptar. Cili ishte roli i tyre i vërtetë kur të hiqen glorifikimet për disa, apo pluhuri i harres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.674Z

Armina Mevlani pëlqen Shkëlzenin si baba

TIRANE-“Dancing With The Stars”, i ka bërë një ‘like’, pra ‘pëlqej’, fotos së Shkëlzen Berishës në profilin e tij të rrjetit social ‘Facebook’. Megjithëse asnjëherë nuk është ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama