Rezultate te kerkimit per termin: +Baba

Total: 8069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.619Z

BE Kontributi i Baba Reshat Bardhit nuk do te harrohet

Delegacioni i Bashkimit Evropian ne Shqiperi i ka shprehur sot ngushellimet te afermve te Haxhi Dede Reshat Bardhit dhe te gjithe komunitetit bektashi ne Shqiper. Kontributi i tij per dialogun fetar per promovimin e tolerances dhe respektit per komunitetet e tjera fetare nuk do te harrohet thuhet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.406Z

Basha kryebashkiaku i ri behet baba per here te dyte

Me vajze Bashkeshortja e kreut te ri te Bashkise se Tiranes Lulzim Bashes ka sjelle ne jete vajzen e dyte te ciftit. Ky gezim per kryebashkiakun e ri ka ardhur ne nje periudhe te perafert kohore me vendimin qe ka marre Kolegji Zgjedhor qe e shpalli ate zyrtarisht ne krye te Bashkise se Tiranes. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.603Z

Austri, tjetër baba monstër, dhunoi seksualisht vajzat për 41 vjet

Horror i ri në Austri, rishfaqet një tjetër rast makabër Fritzl. Një shtetas austriak po hetohet, pasi ka mbyllur dy bijat e tij në një dhomë për 41 vjet dhe ka abuzuar seksualisht në mënyrë të përsëritur me to, në një rast që ngjan me atë të Josef Fritzl. Policia konfirmoi dje d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.401Z

Enca prezanton babain: “Kam një baba seksi”

Enca u ka treguar fansave të saj të shumtë babain e saj. Në një foto të dashur ku babë e bijë janë krah për krah ajo ka shkruar: “Me and daddy ..he’s not much of a photo lover but he a hottie tho”. Tashmë mund të quhet &rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.807Z

Itali, shqiptari baba i një vajze vdes tragjik në Pescara

Një shqiptar ka ndërruar jetë pavarësisht kujdesit intensiv në spitalin e Pescaras. Nevruz Hysenaj, 52 vjeç, u plagos rëndë në një aksident  mëngjesin e së shtunës në rrethin e Pescaras teksa punonte në bujqësi.  Shqiptari ka jetuar për vite me radhë Popoli. Ai u kap papr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.754Z

Baba e bijë kapen me 4.5 kilogramë kanabis dhe armë

Një 50-vjeçar nga fshati Rajë në Tropojë është arrestuar nga policia, ndërsa ka nisur procedimi në gjendje të lirë për vajzën e tij 20-vjeçare, pasi në banesë iu gjetën 4.5 kg kanabis. Policia arrestoi Ded Dekramaj pasi, “gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, u gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama