Rezultate te kerkimit per termin: +Baba

Total: 8069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.259Z

Baba Mondi nuk paguan dritat

Nuk janë vetëm hallexhinjtë ata që nuk paguajnë faturat e energjisë elektrike. Mes atyre që nuk e pagujnë energjinë, është edhe Kryegjyshata Botërore. Sipas Lapsi.al, kjo e fundit nuk ka paguar 33 fatura dhe për këtë arsye, fillimisht i janë ndërprerë dritat dhe më pas i janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.969Z

Një baba i përkushtuar

Ricky Martin ka pranuar që pjesën më të madhe të kohës së tij i’a kushton familjes. Ai është fotografuar gjatë kohës që ndodhej në aeroportin e Sydney të Australisë, duke u nisur për të kapur një fluturim për në Los Anxhelos. 41-vjeçari ka qënë duke u kujdesur për dy b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.746Z

Seal, baba i mirë

Nga Express më 13 shkurt 2011 në ora 13:30 Modelja Heidi Klum e ka ditur qysh në fillim se Seal do të jetë një baba i mirë. Madje këtë e ka hetuar qysh në takimin e parë. Modelja 37 vjeçe – e cila ka katër fëmijë me këngëtarin – ka thënë se Seal është adaptuar edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.799Z

Një baba tepër

Babai i saj Nga Klodi Leka Programi televiziv ‘E diela shqiptare’ e bëri hapjen e saj ndryshe..,përmes një ngjarjeje të rëndë për shqiptarët e për moralin e tyre qesharak që i shemb si subjekte sa herë u çirret publikisht. Skena qe kjo: Një publik paragjykues,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.534Z

Ta kam kaluar baba!

Nga Anri Bala Kërkesa e doktorit për baba Enverin, në ndërrimin e datëlindjeve: Prita sa kaluan datëlindjet tona, për tu llafosur siç thoshe ti, se nuk po më durohet sot, në datëlindjen e Ramizit, pa ta thënë: Kam një kërkesë o baba. Ti do habitesh kur them ditëlindjet tona. Mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.178Z

Baba Stars, mbajnë premtimin

Anëtarët e “Baba Stars”, gjatë muajit të fundit kishin filluar realizimin e një videoklipi të ri, për të cilin u kishin premtuar fansave se do të publikohet gjatë muajit janar.  Projekti i finalizuar që u publiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.663Z

Zia për Baba Reshatin anulon fushatën

Politika shqiptare i dha dje lamtumirën e fundit udhëheqësit shpirtëror të bektashinjve, Kryegjyshit Botëror, Haxhi Dede Reshat Bardhi.Ata braktisën vetëm për një ditë fushatën elektorale, ndërsa institucionet ulën flamujt në gjysmështizë, pas vendimit të qeverisë për shpalljen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama