Rezultate te kerkimit per termin: +Baba

Total: 8069
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.799Z

Një baba tepër

Babai i saj Nga Klodi Leka Programi televiziv ‘E diela shqiptare’ e bëri hapjen e saj ndryshe..,përmes një ngjarjeje të rëndë për shqiptarët e për moralin e tyre qesharak që i shemb si subjekte sa herë u çirret publikisht. Skena qe kjo: Një publik paragjykues,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.534Z

Ta kam kaluar baba!

Nga Anri Bala Kërkesa e doktorit për baba Enverin, në ndërrimin e datëlindjeve: Prita sa kaluan datëlindjet tona, për tu llafosur siç thoshe ti, se nuk po më durohet sot, në datëlindjen e Ramizit, pa ta thënë: Kam një kërkesë o baba. Ti do habitesh kur them ditëlindjet tona. Mos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.178Z

Baba Stars, mbajnë premtimin

Anëtarët e “Baba Stars”, gjatë muajit të fundit kishin filluar realizimin e një videoklipi të ri, për të cilin u kishin premtuar fansave se do të publikohet gjatë muajit janar.  Projekti i finalizuar që u publiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.663Z

Zia për Baba Reshatin anulon fushatën

Politika shqiptare i dha dje lamtumirën e fundit udhëheqësit shpirtëror të bektashinjve, Kryegjyshit Botëror, Haxhi Dede Reshat Bardhi.Ata braktisën vetëm për një ditë fushatën elektorale, ndërsa institucionet ulën flamujt në gjysmështizë, pas vendimit të qeverisë për shpalljen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.810Z

Gjira DEM BABA DEM

Këngëtarja Gjira Kajtazi e emocionuar për ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në mes të Serbisë dhe Kombëtares Shqiptare, ka lëshuar një status në rrjetin social Facebook por quditërisht të shkruar në gjuhën gjermane. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.017Z

Flori, baba shembullor (FOTO)

Florjan Binaj, aktori i dashur i "Portokalli" ka pak muaj që është bërë baba. Ai nuk e fsheh aspak faktin që është tejet i dhënë pas Krenës së vogël. Bukuroshja e tij duket shumë e qetë në gjoksin e babi Florit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.306Z

Baba Lu, fjala jote në vesh të Perëndisë

Nga Artan Hoxha* Sulltan Nevruzi, festa e besimtareve bektashinj, qe simbolizon ardhjen e pranveres dhe lindjen e Imamit Ali, i dha frymezimin e duhur ambasadorit amerikan Donald Lu. Duket se Baba Mondi paska patur kembe te mbare me 22 mars, se nje dite me vone, me 23 mars, na erdhi nje lajm akoma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama