Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.606Z

Alihajdaraj e Destani, rival në "Gone Back"

Pas suksesit të madh me filmin e shkurtër “Iliriana”, regjisori Ernest Meholli ka perfunduar realizimin e filmit të gjatë holandezo-kosovar. “Gone Back” është model i bashkëpunimit mes artistëve shqiptarë dhe të huaj, qe tas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.522Z

“Back up Plan” premierë botërore në “Millenium”

Kinema Millenium që sot do të fillojë projeksioni i filmit “Back up plan”. Gjatë fundjavës komedia romantike “Back up plan” që vjen premiere botërore edhe për publikun shqiptar, do të shfaqet në orën 12.30; 15.00 dhe 20.30. Ndërsa trilleri psikologjik “ Shutter Island ” do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.476Z

Back to Black albumi me i shitur i Winehouse

Amy Winehouse ka arritur një tjetër rekord, pas vdekjes së saj muajin e kaluar. Albumi i saj “Back to Black”, që fitoi edhe çmimin Grammy Award është shpallur albumi më i shitur në Mbretërinë e Bashkuar për shekullin e 21, &cc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.573Z

Festivali i RTSH-së, një mashtrim me "play back"

Edicioni i 47-të i Festivalit të Këngës në RTSH, një eveniment ku të gjithë këngëtarët kënduan "play back" dhe orkestra shtirej sikur luante. Kompozitori i njohur, Aleksandër Lalo, denoncoi dje në emisionin "Fiks Fare" organizatorët e festivalit të RTSH-së për mashtrimin e radhës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.186Z

Dafina dhe Ledri skena intime në Got ur back

Dafina Zeqiri ka publikuar trailerin e videoklipit Got ur back në bashkëpunim me Ledri Vula & Dj Sardi, në të cilin dy këngëtarët e dashur për publikun duken duke u përqafuar dhe në skena intime në një makinë. Dafina dhe Ledri që para dy vitesh kishin një histori dashurie sëbash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.031Z

Back up Plan, një komedi romantike

Të bie në dashuri, të martohem, të kem fëmijë. Dhe nuk është e thënë që të gjitha të ndodhin sipas kësaj renditjeje. Kështu mendon Zoe, protagonistja e komedisë romantike "Back up Plan", që do të shfaqet sot si premierë botërore në kinema Millennium, për të vijuar më pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.092Z

TemA TV/ Berisha: Programi i Ramës, back to bllokmens. Të zgjidhë problemet me Metën (VIDEO)

Në bashkëbisedimin e tij me gazetarët në Shkodër, kryeministri Berisha ka akuzuar kreun e PS-së, Edi Rama, se është duke përpjekur që të restaurojë filozofinë e bllokut. Ai i thotë rilindje, por në të vërtetë ai është restaurim nga pinjollët e bllokut, filozofis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama