Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.018Z

Michael Jackson do të këndonte play-back në “O2 Arena” të Londrës

LONDËR - Michael Jackson nuk ishte në gjendje që edhe të këndonte, edhe të vallëzonte në të njëjtën kohë, ndërsa ai po përgatitej për turneun e tij rikthyes, tregojnë dokumentet e zbuluara së fundi. Shkëmbimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.863Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Alicia nuk këndon “play-back”

Këngëtarja Alicia Keys ka thënë se nuk do të incizoj këngë më, nëse atë këngë nuk do të mund ta interpretoj “live”. Këngëtarja e hitit “The Doesn’t Mean Anything” ka refuzuar që të shkoj në studio për të përpunuar këngët e saj nëse instrumentalit nuk i përshtatet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.738Z

Fillon Show Politika e Re 2009. Ulëritësit-Militantë zëvendësohen nga Kori Play-Back i stërvitur në sallë

Nga Besi BEKTESHINga Politika e Vjetër e mitingjeve dhe takimeve elektorale mbajmë mënd dy gjëra thelbësore. Militantët revolucionarë që bërtisnin dhe që shumica e tyre mbas ardhjes në pushtet, kërkonin punë. Kurse e dyta dhe më modernia për pikërisht politikën e vjetër ishin pages

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.451Z

Trendi më i ri i flokëve në Instagram

Ky stil flokësh ka goditur së fundmi Instagramin. Stili ndjek një prirje të rë të quajtur tatuazhe në flokë, ku një imazh rruhet në flokët tuaj. Vajza  e cila e dashuron pafund macen e saj vendosi  ta vizatojë mbrapa kokës  dhe të bëjë një trend të ri flokësh me të, duke kombi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.341Z

Tendenca më e re e fotove të nxehta, vjen B.O.B

Pas "Selfie" dhe "Belfie" vjen tendenca më e re e fotove. Është "B.O.B", "But Over Back. Stili i të fotografuarit të krej shpinës, me në fokus të pasmet. Ky stil po përhapet me shpejtësië dhe këto foto seksi që po iu servirim mund të shpjegojnë arsyen përse është kaq i pëlqyer.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.376Z

Kallamari vjen përsëri në jetë pasi u gatua dhe u servir për tu ngrënë

Ky është momenti kur kallamari i servirur për tu ngrënë rikthehet në jetë, ku tentakulat e tij fillojnë të lëvizin. Klienti në restorant porositi një kallamar dhe pasi i hedh përsipër salcë të nxehtë, krijesa papritmas vjen në jetë. Më pas ai lëviz rreth tasit për disa sekonda

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama