Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Alicia nuk këndon “play-back”

Këngëtarja Alicia Keys ka thënë se nuk do të incizoj këngë më, nëse atë këngë nuk do të mund ta interpretoj “live”. Këngëtarja e hitit “The Doesn’t Mean Anything” ka refuzuar që të shkoj në studio për të përpunuar këngët e saj nëse instrumentalit nuk i përshtatet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.738Z

Fillon Show Politika e Re 2009. Ulëritësit-Militantë zëvendësohen nga Kori Play-Back i stërvitur në sallë

Nga Besi BEKTESHINga Politika e Vjetër e mitingjeve dhe takimeve elektorale mbajmë mënd dy gjëra thelbësore. Militantët revolucionarë që bërtisnin dhe që shumica e tyre mbas ardhjes në pushtet, kërkonin punë. Kurse e dyta dhe më modernia për pikërisht politikën e vjetër ishin pages

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.451Z

Trendi më i ri i flokëve në Instagram

Ky stil flokësh ka goditur së fundmi Instagramin. Stili ndjek një prirje të rë të quajtur tatuazhe në flokë, ku një imazh rruhet në flokët tuaj. Vajza  e cila e dashuron pafund macen e saj vendosi  ta vizatojë mbrapa kokës  dhe të bëjë një trend të ri flokësh me të, duke kombi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.341Z

Tendenca më e re e fotove të nxehta, vjen B.O.B

Pas "Selfie" dhe "Belfie" vjen tendenca më e re e fotove. Është "B.O.B", "But Over Back. Stili i të fotografuarit të krej shpinës, me në fokus të pasmet. Ky stil po përhapet me shpejtësië dhe këto foto seksi që po iu servirim mund të shpjegojnë arsyen përse është kaq i pëlqyer.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.376Z

Kallamari vjen përsëri në jetë pasi u gatua dhe u servir për tu ngrënë

Ky është momenti kur kallamari i servirur për tu ngrënë rikthehet në jetë, ku tentakulat e tij fillojnë të lëvizin. Klienti në restorant porositi një kallamar dhe pasi i hedh përsipër salcë të nxehtë, krijesa papritmas vjen në jetë. Më pas ai lëviz rreth tasit për disa sekonda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.581Z

“Enver Hoxha is back bitches”

Bunkeri që po ndërtohet në qendër të Tiranës nga kryeministri Edi Rama nuk kishte si të mos shkaktonte humor dhe ironi në rrjet. Sipas komentuesve, Rama po ndërton një bunker edhe më të madh se të Enver Hoxhës.  AdPlatformZon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.445Z

Albumi “21” i Adele më i shituri në Britani

BRITANI – Albumi “21” i këngëtares Adele rezulton të jetë më i shituri në Britaninë e Madhe, duke lënë pas albumin “Back to Black” të këngëtares së ndjerë Amy Winehouse.Adele është bër&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama