Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.341Z

Tendenca më e re e fotove të nxehta, vjen B.O.B

Pas "Selfie" dhe "Belfie" vjen tendenca më e re e fotove. Është "B.O.B", "But Over Back. Stili i të fotografuarit të krej shpinës, me në fokus të pasmet. Ky stil po përhapet me shpejtësië dhe këto foto seksi që po iu servirim mund të shpjegojnë arsyen përse është kaq i pëlqyer.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.376Z

Kallamari vjen përsëri në jetë pasi u gatua dhe u servir për tu ngrënë

Ky është momenti kur kallamari i servirur për tu ngrënë rikthehet në jetë, ku tentakulat e tij fillojnë të lëvizin. Klienti në restorant porositi një kallamar dhe pasi i hedh përsipër salcë të nxehtë, krijesa papritmas vjen në jetë. Më pas ai lëviz rreth tasit për disa sekonda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.581Z

“Enver Hoxha is back bitches”

Bunkeri që po ndërtohet në qendër të Tiranës nga kryeministri Edi Rama nuk kishte si të mos shkaktonte humor dhe ironi në rrjet. Sipas komentuesve, Rama po ndërton një bunker edhe më të madh se të Enver Hoxhës.  AdPlatformZon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.445Z

Albumi “21” i Adele më i shituri në Britani

BRITANI – Albumi “21” i këngëtares Adele rezulton të jetë më i shituri në Britaninë e Madhe, duke lënë pas albumin “Back to Black” të këngëtares së ndjerë Amy Winehouse.Adele është bër&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.428Z

Jasmin Walia, pushime të nxehta në Dubai (FOTO)

Jasmin Walia konsiderohet si një ndër femrat më seksi në Britani. Dhe këtë, 23-vjeçarja e ka treguar ndërsa është duke pushuar në Dubai. E fotografuar vetëm me bikini, Jasmin ka treguar përse konsiderohet si një ndër femrat më seksi në ishull. Ajo ka qenë e shoqëruar nga disa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.594Z

Rick Ross vjen me një “Diss” për Drake (Foto)

Risk ross i referohet betejës mes Drake dhe Meek Mill në këngën e re ‘Color Money’ Beteja mes Drake dhe Meek Mill nuk ka përfunduar ende. Tani duket se edhe Rick Ross, është përfshirë në këtë zënkë. Sot ai publikoj k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.396Z

Video: Kjo është dasma më magjike që keni parë

Çfarë mund të presësh kur martohet një magjistar dhe një komediane? Kërcimi i nuses dhe dhëndrit në këtë dasmë do ju befasojë. Amerikanët Justin Willman dhe e shoqja, Jillian Sipkins vendosën të befasojnë të pranishmit me një kërcim magjik. Për shumë ditë me radhë ata prakt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama