Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.581Z

“Enver Hoxha is back bitches”

Bunkeri që po ndërtohet në qendër të Tiranës nga kryeministri Edi Rama nuk kishte si të mos shkaktonte humor dhe ironi në rrjet. Sipas komentuesve, Rama po ndërton një bunker edhe më të madh se të Enver Hoxhës.  AdPlatformZon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.445Z

Albumi “21” i Adele më i shituri në Britani

BRITANI – Albumi “21” i këngëtares Adele rezulton të jetë më i shituri në Britaninë e Madhe, duke lënë pas albumin “Back to Black” të këngëtares së ndjerë Amy Winehouse.Adele është bër&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.428Z

Jasmin Walia, pushime të nxehta në Dubai (FOTO)

Jasmin Walia konsiderohet si një ndër femrat më seksi në Britani. Dhe këtë, 23-vjeçarja e ka treguar ndërsa është duke pushuar në Dubai. E fotografuar vetëm me bikini, Jasmin ka treguar përse konsiderohet si një ndër femrat më seksi në ishull. Ajo ka qenë e shoqëruar nga disa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.594Z

Rick Ross vjen me një “Diss” për Drake (Foto)

Risk ross i referohet betejës mes Drake dhe Meek Mill në këngën e re ‘Color Money’ Beteja mes Drake dhe Meek Mill nuk ka përfunduar ende. Tani duket se edhe Rick Ross, është përfshirë në këtë zënkë. Sot ai publikoj k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.396Z

Video: Kjo është dasma më magjike që keni parë

Çfarë mund të presësh kur martohet një magjistar dhe një komediane? Kërcimi i nuses dhe dhëndrit në këtë dasmë do ju befasojë. Amerikanët Justin Willman dhe e shoqja, Jillian Sipkins vendosën të befasojnë të pranishmit me një kërcim magjik. Për shumë ditë me radhë ata prakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.226Z

Dafina zhvesh Ledrin

0 brbr brbrHiti Got ur back jo vetem qe ka rikthyer ne skene dyshen e suksesshme Dafina Zeqiri dhe Ledri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.552Z

U mbushën katër vjet nga vdekja e këngëtares Amy Whinehouse

Më 23 korrik 2011 gjeti vdekjen në moshën 27 vjeçare nga helmimi me alkool këngëtarja dhe tekstshkruesja britanike, Amy Whinehouse. Amy njihet për zërin tejet të veçantë dhe albumet "Back to black" e "Frank". "Love is a losing game", "You know I am no good", "Valerie", "Rehab", "Take the

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama