Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.486Z

Ribashkohet grupi Desntinys Child për projektin e ri

Janë ribashkuar vajzat e grupit të famshëm Destinys Child, Beyonce, Kelly dhe Michelle për realizimin e videos së re të Michele  Williams, duke plotësuar kështu dhe dëshirën e miliona fansave të grupit. Videoja u prezantua në emisionin Goodmorning America dhe Michelle u shpreh se ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.369Z

Blero dhe Afrona braktisin njeri-tjetrin

var fbShare url httpvizionplusalblero-dhe-afrona-braktisin-njeri-tjetrinsize smallbrbrifti me i perfolur i momentit eshte ne kulmin e dashurise Blero dhe Afrona duket se po perjetojne periudhen me te bukur te jetes se tyre Kete nuk harrojne ta ndajne dhe me ndjekesit e tyre ne rrjetet socialebrbr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.639Z

Mediat norvegjeze: Tifozi shqiptar hutoi me rreze lazer portierin tonë (FOTO)

Oslo- Mediat norvegjeze kanë fajësuar dhe akuzuar rëndë trajnerin e tyre Olsen, jo vetëm për një barazim që megjithatë nuk i largon nga gara, por edhe për atë që ata e kanë konsideruar një shpërfytyrim për përfaqësuesen e tyre në Tiranë. Por veç, kësaj gazetat norvegjeze kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.286Z

Varianti i ri Volkswagen Golf, makina komode për vetëm 19.500 (FOTO)

Nëse kjo verë ju çon në një pikë shitjeje për të blerë një Volkswagen Golf, ju do të keni një surprizë. Rrjeti italian ka filluar tashmë nisjen e variantit të ri, Golfit kamionçinë më të shiturin gjerman, i cili bën një hap të madh përpara në krahasim me modelin e mëparshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.794Z

Emma Watson tregon sërish gjoksin (FOTO)

Aktorja e talentuar, Emma Watson, duket se ka gabuar sërish me fustanin e saj gjatë prezantimit të filmit të saj më të fundit në Nju Jork. 22-vjeçarja ka pasur një fustan shumë të hapur, që për shkak të mungesës së reçipetave i ekspozonte gjoksin asaj. Ky në fakt nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.134Z

Bali, avioni del nga pista dhe përfundon në det, shpëtojnë pasagjerët (FOTO)

Indonezi- Një aksident ajror ka ndodhur sot në ishullin indonezian të Balit, por fatmirësisht nuk janë shënuar viktima. Një avion me 101 pasagjerë në bord, plus shtatë pjestarë të ekuipazhit, nuk mundi të frenojnë gjatë uljes në pistë, duke përfunduar në këtë mënyrë në det. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.731Z

Prezantohet Bugatti Veyron, super makina që kap 408 km në orë (FOTO)

Zbulimi i makinave më të shpejtë në botë është Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse. Një rekord zyrtar, i shkruar dhe i miratuar, i cili vë një etiketë më shumë në mesin e prodhuesve të supermakinave në atë që është më e shpejta makinë në botë. Veyron Grand Sport Vitesse k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama