Rezultate te kerkimit per termin: +Back

Total: 1559
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.972Z

Euroviozion; Kejsi do Flakën për “back vokal”

Dje në Moskë është hedhur shorti për konkurrentët e Eurovizionit që do të këndojnë në netët e festivalit evropian. Shqipëria do të konkurrojë në natën e dytë të gjysmëfinales së Eurovizionit. Më 14 maj në Moskë, tashmë dihet se vendi ynë i ndjekur edhe nga shtete të tjera,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.358Z

Albumi i Emi Uajnhauzit Back to Black perseri ne krye te klasifikimit britanik

Albumi i Amy Winehouse-it Back to Black eshte perseri ne krye te klasifikimit britanik nente dite pas vdekjes se kengetares ne Londer. Albumi fitues i cmimit Grammy ishte gjithashtu ne vendin e pare ne vitin 2006 kur u publikua. Gjithashtu albumi i i ri i Winehouse Frank arriti ne vendin e 5. Wineho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.018Z

Michael Jackson do të këndonte play-back në “O2 Arena” të Londrës

LONDËR - Michael Jackson nuk ishte në gjendje që edhe të këndonte, edhe të vallëzonte në të njëjtën kohë, ndërsa ai po përgatitej për turneun e tij rikthyes, tregojnë dokumentet e zbuluara së fundi. Shkëmbimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.863Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Alicia nuk këndon “play-back”

Këngëtarja Alicia Keys ka thënë se nuk do të incizoj këngë më, nëse atë këngë nuk do të mund ta interpretoj “live”. Këngëtarja e hitit “The Doesn’t Mean Anything” ka refuzuar që të shkoj në studio për të përpunuar këngët e saj nëse instrumentalit nuk i përshtatet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.738Z

Fillon Show Politika e Re 2009. Ulëritësit-Militantë zëvendësohen nga Kori Play-Back i stërvitur në sallë

Nga Besi BEKTESHINga Politika e Vjetër e mitingjeve dhe takimeve elektorale mbajmë mënd dy gjëra thelbësore. Militantët revolucionarë që bërtisnin dhe që shumica e tyre mbas ardhjes në pushtet, kërkonin punë. Kurse e dyta dhe më modernia për pikërisht politikën e vjetër ishin pages

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.451Z

Trendi më i ri i flokëve në Instagram

Ky stil flokësh ka goditur së fundmi Instagramin. Stili ndjek një prirje të rë të quajtur tatuazhe në flokë, ku një imazh rruhet në flokët tuaj. Vajza  e cila e dashuron pafund macen e saj vendosi  ta vizatojë mbrapa kokës  dhe të bëjë një trend të ri flokësh me të, duke kombi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama