Rezultate te kerkimit per termin: +Bajrami

Total: 4757
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.629Z

Bajrami, afër Twentes

E ardhmja e futbollistit kosovar, Emir Bajrami mund të jetë në kampionatin holandez, përkatësisht tek ekipi Twente. Sipas mediave suedeze, udhëheqësit e klubit holandez dhe të Elfsborg, ku luan aktualisht Bajrami, kanë pasur një takim të premten mbrëma dhe kanë diskutuar rreth transferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.612Z

Bajrami ftohet në Kinë

Nga Express më 22 shtator 2011 në ora 08:58 Kampioni aktual botëror në ISKA & WKN, kick-boksieri kosovar Xhavit Bajrami është ftuar për të marrë pjesë në ‘K-1’, në finalen e gjashtëmbëdhjetë kick-boksierëve më të mirë të kategorisë së rëndë, që do të mbahet më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.099Z

Bajrami

Edison Ypi Bajrami nuk vrau vetëm veten, që pastaj vet’ të futej në dhe’ dhe të tjerët t’i linte pakashum’ rehat me disa telashe nëpër këmbë. Nuk vrau as vetëm gruan, që gruaja të futej në dhe’, bajrami të kalbej në burg. Bajrami madje as nuk plagos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.877Z

Bajrami, drejt Palermos

Emir Bajrami mund të ndahet me Twenten gjatë këtij dimri. Mesfushori kosovar karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Palermo ka shprehur interesim për 23 vjeçarin. Edhe pse ndihet mirë në Holandë, reprezentuesi suedez dëshiron të sprovohet në ndonjë ligë më të fortë, siç është a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.669Z

Bajrami zëvendësues te Twente

Amsterdam, 30 gusht - Mesfushori i Përfaqësueses së Suedisë, Emir Bajrami, ka humbur vendin në përbërjen bazë të kampionit të Holandës, Twente. Bajrami (22) të dielën luajti nga minuta e 81-të në fitoren 4:0 kundër Utrechtit. Ndeshja i takonte javës së katërt. Twente është e tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.307Z

Bajrami preferon Serinë A

Derisa po përgatitet me përfaqësuesen e Suedisë për pjesëmarrje në Euro 2012, Emir Bajrami ka gjetur kohë të flasë edhe për të ardhmen e tij. Mesfushori kosovar, i cili ka paralajmëruar largimin nga ekipi holandez Twente gjatë kësaj vere, ka treguar se preferon që karrierën ta vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.159Z

Bajrami, drejt Premierligës

Mesfushori i Twentes, Emir Bajrami mund të bëjë një hap të madh në karrierë, duke kaluar në njërën prej ligave më të fuqishme në Evropë, Premierligë. 23 vjeçari kërkohet nga West Bromwich Albion, që me transferimin e tij synon të eliminojë problemet në repartin sulmues. Emir Baj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama