Rezultate te kerkimit per termin: +Bajrami

Total: 4757
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.330Z

Njihet përvoja e punës së arsimtarëve 1990-99

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale Arban Abrashi dhe kryetari i SBAShK-ut, Rrahman Jasharaj, promovuan vërtetimin për njohjen e përvojës së punës së arsimtarëve gjatë periudhës 1990-1999. Ministri Bajrami me këtë ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.438Z

Grabitësi mashtron gjykatën

 Fatos MahmutajGjykata Kushtetuese zbulon mashtrimin e të dënuarit për grabitjen e bankës së Sarandës në vitin 1997 me dy vërtetime spitalore. Pak ditë më parë një kolegj prej tre anëtarësh i kësaj gjykate ka refuzuar ankimin e të riut vlonjat Genci Bajramaj, i dënuar me 8 vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.391Z

Buja shpreh keqardhje për Arsim Bajramin

Ish ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Ramë Buja, ka shprehur keqardhje për pasardhësin e tij, Arsim Bajrami, të cilit do t’i duhet të merret me një universitet publik. Ish ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Ramë B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.309Z

Java e dytë e shtatorit, fundi i mbikëqyrjes së pavarësisë

Komisioni për amendamentimin e Kushtetutës së Republikës së Kosovës ka filluar mandatin e tij të tretë për bërjen e ndryshimeve të nevojshme kushtetues, në mënyrë që procesi i përmbylljes së mbikëqyrjes se pavarësisë të përfundoj deri më 10 shtator. Pas kësaj date, prezenca c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.982Z

13 minuta për Bajramin

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 09:49 Ekipi i Emir Bajrami, Twente ka shënuar fitore të rëndësishme të dielën me rezultat 1:2 si mysafir i Groningen – ku luan Shkodran Metaj - në kuadër të xhiros së njëzetë të kampionatit në elitën e futbollit holandez. Bajrami ka luaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.506Z

Acarohet Vedati i Stupcave, kërkon t’ua ngrehë veshtë … (Foto)

Është, Vedati Bajrami, ai që tashmë shumë shpesh në rrjetet sociale na sjell foto të ndryshme. Batutat e tij, janë nga më të ndryshmet, për njerëz të ndryshëm të cilat na bëjnë të qeshim bukur gjatë, shkru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.263Z

Te presidenti, qejf e birra (Foto)

Trajneri i Hajvalisë Ismet Munishi dhe ndihmës trajneri Emin Bajrami kanë kaluar një natë të hareshme të presidenti i klubit, Meda. Kjo shihet sipas një fotografie të publikuar nga vetë Bajrami në llogarinë e tij në Facebook, të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama