Rezultate te kerkimit per termin: +Bajrami

Total: 4757
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.307Z

Bajrami preferon Serinë A

Derisa po përgatitet me përfaqësuesen e Suedisë për pjesëmarrje në Euro 2012, Emir Bajrami ka gjetur kohë të flasë edhe për të ardhmen e tij. Mesfushori kosovar, i cili ka paralajmëruar largimin nga ekipi holandez Twente gjatë kësaj vere, ka treguar se preferon që karrierën ta vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.159Z

Bajrami, drejt Premierligës

Mesfushori i Twentes, Emir Bajrami mund të bëjë një hap të madh në karrierë, duke kaluar në njërën prej ligave më të fuqishme në Evropë, Premierligë. 23 vjeçari kërkohet nga West Bromwich Albion, që me transferimin e tij synon të eliminojë problemet në repartin sulmues. Emir Baj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.385Z

Bajrami grumbullohet me Suedinë

Stokholm, 25 gusht - Mesfushori kosovar i Twentes, Emir Bajrami, është ftuar nga seleksionuesi i Suedisë, Erik Hamren për ndeshjet eliminatore të Kampionatit Evropian 2012. Bajrami pritet të jetë titullar në takimet kundër Hungarisë më tre shtator dhe San Marinos, katër ditë më vonë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.532Z

Kosovari Bajrami eliminon Serbinë

 Mesfushori kosovar, Emir Bajrami, ishte ndër më të mirët në fitoren e Përfaqësueses U-21 të Suedisë kundër Serbisë. Ndeshja e zhvilluar të martën mbrëma në Malmo, përfundoi me rezultat 3-1. Me këtë fitore Suedia u kualifikua në gjysmëfinale të Evropianit të Shpresave që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.014Z

Bajrami mbron titullin

Xhavit Bajrami e ka mbrojtur titullin e kampionit të botës në kategorinë e rëndë të kick-box, në versionin ISKA (International Sport Kick-boxing Association). Kick-boksieri kosovar me nënshtetësi zvicerane, ka barazuar me kick-boksierin francez, Freddy Kemayo, pas pesë rundeve të forta t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.207Z

Bajrami: Përkrahim MSA-në

Kryetarja e Grupit Parlamentar të Nismas, Valdete Bajrami tha se subjekti i saj politik nuk është kundër MSA-së, por është kundër marrëveshjeve të dëmshme për Kosovën. "Ne do të përkrahim çdo nismë dhe çdo marrëveshje të dobishme për Kosovën", ka thënë Bajrami.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.842Z

Ministri Bajrami lavdëron veten

Ministri i Administratës Publike, Arsim Bajram,i tha se ministria që ai drejton ka shënuar arritje të mëdha. Si arritje ai përmendi reformimin e administratës publike, realizimin buxhetit prej 89. 4 për qind, dhe largimin e të e gjitha ministrive nga objektet private. “Viti 2009 ka qen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama