Rezultate te kerkimit per termin: +Balerin

Total: 634
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.064Z

Balerinët e "Dancing with the stars" braktisin spektaklin

Si çdo vit edhe këtë herë ka patur konfirmime dhe largime nga "Dancing with the stars" por nuk kish ndodhur më parë të largohen balerinët aq më tepër dy ditë para spektaklit. Një konflikt me producenten Holta Dulaku ka bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.920Z

Jennifer Lopez lidhet me një tjetër balerin? - FOTO

SHBA - Pak ditë pasi i dha fund lidhjes me balerinin Casper Smart, Jennifer Lopez duket se ka gjetur ngushëllim tek një tjetër balerin. Mediat flasin për një lidhje të fshehtë mes këngëtares dhe balerinit profesionist të “Dancing with the Stars”, Maksim Chmerkovskiy. Por buri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.738Z

Teatri i Operës dhe Baletit rikthen balerinët e njohur

TIRANE - Pas suksesit të korrur dhjetorin e shkuar në teatrin Brancaçio të Romës, më 5 maj 2014 Anbeta Toromani, Kledi Kadiu e balerinë të tjerë të famshëm në katër anët e botës, do të kthehen me "Hera e Parë", at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.593Z

Fejohet Jennifer Lopez, në krahët e një tjetër balerin

Pak kohë më parë u tha se Lopez po shijonte një romancë të re, sërish me një balerin. Ndonëse ajo heshti në këtë drejtim, tashmë çdo gjë konfirmohet zyrtarisht, se këngëtarja është fejuar me një bal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.720Z

Vrasja e balerinës, prokuroria akuzon për vrasje Artur Kulicaj

TIRANË-Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet ndaj Artur Kulicit, të cilin e akuzon për vrasjen me dashje të balerinës Sonila Tafa, në hyrje të lokalit të natës ‘Dream City’. Sipas prokurorisë, Kulicaj ka rrezikuar edhe jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.919Z

Jennifer Lopez lidhet me një tjetër balerin?

SHBA - Pak ditë pasi i dha fund lidhjes me balerinin Casper Smart, Jennifer Lopez duket se ka gjetur ngushëllim tek një tjetër balerin. Mediat flasin për një lidhje të fshehtë mes këngëtares dhe balerinit profesionist të “Dancing with

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.772Z

Baleti “Ëndrra një nate vere” nëskenë me 100 balerinë shqiptarë

TIRANE - Baleti “Ëndrra e një nate vere”, mbështetur në veprën e Shekspirit, me muzikë të Mendelson dhe Barthold, në fund të majit do të ngjitet në Teatrin Kombëtar të Operës dhe Baletit në Tiranë. Koreografi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama